Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ha a rokonod corona vírus...

Ha a rokonod corona vírus által fertőzött területen járt volna, hazajönne, személyesen beszélnél vele?

Figyelt kérdés
Vagy egy ideig kerülnéd.
2020. febr. 25. 10:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem azért célszerű lenne egy ideig kerülgetni a forró kásást.

De fertőzött területen járt értelmes embernek kéne lenni annyi belátása, hogy magától kerül el mindenkit és kvázi "zárja magát" kis időre karanténba...

2020. febr. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Én kerülném, de vannak vsznű nálam 1000x bátrabbak felvállalósabbak.
2020. febr. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Ne korlátozzuk a rokonokra, mert bármelyik szomszéd vagy ismerős is lehet hordozó, de akármelyik utastárs is a tömegközlekedési járműveken.

Az a baj, hogy bárki átjöhet a határokon Olaszországból akár repülővel akár szgk.-val, akár árufuvarozóként, mert ha frissen elkapta azt még nem mutatja ki semmi, hiszen két hét a lappangási idő.

A szomszédunkban van pl. egy nagy kamiontelep, ahol naponta sok száz kamionos jön és megy, természetesen Olaszországba és -ból is.

Hazamegy, megpuszilja a családtagokat és ki tudja??.....

2020. febr. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
78%
Ha olyan területen járt, ahol nagy az esélye a fertőződésnek, akkor nem "záratnám" sehová, hanem valószínűleg az ÁNTSZ zárná karanténba és nem kívánságműsor lenne, hogy meglátogatom-e, hanem kénytelen lennék kivárni a két hetet, ameddig kiengedik.
2020. febr. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Kerülném. TUdod, a vírus nem válogat, hogy rokon vagy nem rokon, és a családomat szeretem annyira, hogy nem teszem ki a többi tagját is egy fertőzés veszélyének.
2020. febr. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Már a reptéren karanténba teszik...
2020. febr. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Reptéren oké, de valaki írja, hogy mellettük mennyi olyan kamionos van, akik megjárják Olaszországot. Velük mi a helyzet? Csak kíváncsiságból kérdezem.
2020. febr. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy éppen most írta az index, hogy egy beteg magyar kamionost már be is vittek a a kórházba Bp.-en.
2020. febr. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Igen köszi, azóta láttam én is.
2020. febr. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Megfigyelésen vannak bent többen is. Bizonyítottan beteg nincs. Ne keltsük a pánikot!
2020. febr. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!