Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ki tudna ebben segíteni?

Ki tudna ebben segíteni?

Figyelt kérdés

Az alaptörténet a következő:


Van egy unokatestvérem, akinek volt egy felesége, de elváltak egymástól, viszont tartják a kapcsolatot a gyerekek miatt. Ők messzi laknak tőlem, ritkán találkozok az unokatestvérrel, mégritkábban a feleségével. Amikor még tartott a házasságuk, akkor sem volt nagy kapcsolatom velük, egyik féllel sem, nagyon minimálisan ismerjük egymást a volt feleséggel.


Nemrég volt egy esküvő, ahol ott volt a volt feleség is, köszöntöttük egymást, de nem volt alkalom beszélgetni. Sűrűn néztem a hölgyet, mert sokszor magányosan üldögélt, és ez zavart. Amikor távozóban voltam az eseményről, megkérdeztem, hogy felvehetem-e FB-n, amire nem volt egyértelmű válasz, majd ma bejelölt.


Én szeretnék vele beszélgetni, de a kérdésem:

hogy hogyan vezessem fel ezt a dolgot? Mire kérdezzek/kérdezhetek rá úgy, hogy nagyon minimálisan ismerjük egymást? Engem érdekelne a személyisége, ki ő, mi történt vele az elmúlt jópár évben, stb.



2020. márc. 3. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:
46%

Nem derült ki, hogy te nö vagy férfi vagy.

Ha férfi, akkor nem igazán okos ötlet a kapcsolat, mert lehet belöle több és akkor kész a családi botrány.

Ha nö vagy, akkor ilyen gond nincs.

Egész egyszerüen megírod neki, hogy szeretnéd jobban megismerni, érdekel, mi van vele.

2020. márc. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok, és én is ettől félek, hogy balhé lenne belőle.
2020. márc. 3. 21:13
 3/6 anonim ***** válasza:

Milyen családi botrány? Elváltak, onnantól az exnek nem sok köze van hozzá, hogy kivel mit csinál a magánéletben.


Ha szeretnél vele beszélgetni, csak tudod, hogy miről?

Kezdd olyan általánosságokkal, hogy mi van vele, mióta elváltak. Munkahely stb

2020. márc. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Simán kérdezd meg mi történt vele mióta mióta elvált az unokatestvéredtől.
2020. márc. 4. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%

"Milyen családi botrány? Elváltak, onnantól az exnek nem sok köze van hozzá, hogy kivel mit csinál a magánéletben."


Elvileg igazad lenne, de ha netán közelebbi kapcsolat lenne köztük idövel, akkor a legtöbb ember fel van háborodva, hogy excsaládtaggal kezd valaki.

2020. márc. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az unokatestvértől illene kérdezősködni, nem a volt feleségtől.
2020. márc. 30. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!