Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » A sógornőm állandóan kellettet...

A sógornőm állandóan kelletteti magát a párom előtt, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy mindig érdeklődik felőle. Mostanában mindig eljön hozzánk, míg egyedül éltem soha nem jött. Ha mi elmegyunk meglátogatni őket, akkor állandóan mosolyog rá, sőt!! befekszik az ágyba előtte.

Ezzel szemben engem kellemetlen helyzetbe hoz, állandóan megjegyzéseket tesz rám. Egy városban élünk. Mit tegyek?


2020. ápr. 29. 19:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
30%
Tehát a saját testvérének kínálkozik fel szerinted? Azért ez beteg lenne.
2020. ápr. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
44%

Egesd le.


Ha befekszik az ágyba kérdezz rá, hogy mennyiért vállal egy menetet.

2020. ápr. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos hogy a tesója.

Lehet másik ágról is sógornő.

2020. ápr. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
1. valaszoló: az öcsémnek a barátnőjéről van szó, egy idősek vagyunk
2020. ápr. 29. 19:55
 5/13 anonim ***** válasza:
95%

Próbáld ki azt, hogy amikor kelletii magát, akkor te is kedves vagy a pároddal nagyon, odabújsz stb. tudod 😀

Aztán hátha leesik a csaknak, hogy mi a helyzet. Semmiképpen ne lássa rajtad hogy téged ez zavar és vetélytársnak tekinted, mert akkor még jobban fogja csinálni.

2020. ápr. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%
*csajnak
2020. ápr. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
94%
Kérdezd meg az öcsédet, mikor ilyet csinál a csaj, hogy dugod te ezt rendesen?
2020. ápr. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
95%
Majdnem voltam ilyen helyzetben. Csak nálunk egy ismerős kellett magát. Mikor megemlítettem ezt a páromnak, azt mondta, ő ezt észre sem vette, mert nem is érdekelte a csaj. Következő alkalommal párom volt az, aki egyfolytában puszilgatott, meg ölelgetett,becézgetett a csaj előtt. Drasztikus, de hasznos volt.
2020. ápr. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
95%

Egyet ne tegyél: soha ne versenyezz vele. Mindig két vége van a botnak: ha a pasid vevő erre a cefrekurv-ra, akkor őt is, a nőt kivágni, mint a macskát nyolckor. Keress egy másik pasit, aki méltó hozzád, és nemcsak megdug, hanem inkább Szeret. Nagybetűvel.


Amelyik pár igazán szereti egymást, ott nincs helye hamadiknak. És ez messze nem a dugásról szól.

2020. ápr. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
63%

A ribi akkor is a környéken marad, az öccse luvnyája.

Megkérdezni tőle: Mi van viszket? Nem dugnak meg rendesen?

2020. ápr. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!