Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogy mondhatom meg neki, ha...

Hogy mondhatom meg neki, ha nem szabad?

Figyelt kérdés

Pontosabban szabad.


Édesapám második felesége konkrétan kitúrt anno a családból. (Apai ág kilöve)

Miért? Mert megmondtam neki a magamét, s apámat zsarolva kitetetett(kirugatott) engem.


Azóta, ugye, a kedves kis családomban a fekete bárány én lettem.(Jogtalanul) És ugye, ha beszolók neki, kritizálom, akkor apám húzza a rövidebbet, mert engem ugye nem mer bántani(nem is tud mivel).


Szóval, ha elmondom az igazat valakinek (mi történt, hogy hogy nem vagyok apámmal/nál), akkor az apámon csattan. (Ha muszáj lesz elmondanom.)


Szóval hogy mondjam el az elefántról a porcelán szobában, hogy útban van, de nem nevezhetem meg, ha kell?



2020. máj. 22. 15:07
 1/10 anonim ***** válasza:
96%

Kicsit értelmetlen, amit írtál, mert nem írsz semmilyen részletet. Mégis kinek kellene erről beszámolnod? Te döntöd el, hogy kivel mit és milyen mélységekben osztasz meg.

Én a helyedben egyáltalán nem foglalkoznék sem a család ezen részével, sem ezzel a témával.

2020. máj. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%

Értelmetlen katyvasz.

Ha apad anno engedte, hoyg a felesége "kiturjon a csaladbol", akkor magasról kell tenni rá, hogy "apad húzza a rovidebbet"

2020. máj. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
De mit érsz el ezzel az állandó lázadással? Nem hiszem, hogy neked kellene döntened apád választottjáról.
2020. máj. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%
Azért azt tisztázzuk már hogy te vagy/voltál a gyerek a szituációban, jóhogynem majd azt képzelted hogy te majd megmondod a magadét egy felnőtt embernek!
2020. máj. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

20 plusz voltam akkor, és nem csak a lakhatást vesztettem, hanem karrier lehetőséget egy vállalkozásban.


Azóta folyamat megy a sza. Vihar mögöttem, meg a lenézés. Abszolút nem úgy mennek a dolgok, hogy megmondják nekem a bajt, hanem mögöttem.


Voltak emberek, akik egyik napról a másikra hoppon hagytak. Apám pedig kérem, azóta is szív ezzel a nővel.


Csak ezért kérdeztem. De valóban sokaknak igazat adok, hogy megtörtént és lépjek tovább. Csak 10-11 évet öltem bele abba a cégbe és dolgokba.


Utána ment az egész a lecsóba.

2020. máj. 22. 16:25
 6/10 anonim ***** válasza:
95%
Tipikusan az a kérdés, ahol végigolvasom az egészet, majd fejrázva kiixelem az egészet, mert értelmetlen az egész, felb4sz, majd 3 másodperccel később visszakeresem és megírom EZT a választ. Amit kihámozni lehet ebből az egészből az az, hogy nem tudod magad kifejezni, ennélfogva egy meződagzdasági vállalkozásban tudnának alkalmazni tehénfejőnőként, vagy uborkaszedésben kisegítőnek, már meg se haragudj. Amúgy, ha valami nem passzol lépj túl rajta. De mivel te belelöltél ebbe a vállalkozásba pénzt, akkor ez mellé még jó hülye is vagy, eleve ha apám famíliája utál akkor nem fogok a velük közös bizniszbe beleadni. A lecsó finom, már ha jól van elkészítve.
2020. máj. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Hát véleményem szerint nem te vagy az aki eldönti, hogy kivel lesz apud. Megemlítheted neki, hogy mi zavar benne de semmi jogod nincs azt kérni tőle, hogy hagyja ott ha ő boldog vele.
2020. máj. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Savlekotő ***** válasza:
82%

Csak én érzem gáznak hogy felnőtt emberek nem tudják magukat kifejezni és ide hánynak egy ilyen katyvaszt. Sokadik kérdés ahol felnőtt kérdéséből kell kihámozni hogy Mi a fax a probléma pontosan..

70F

2020. máj. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
39%

Hogy hogyan tudnád lejáratni a gonosz mostohat aki csak a jolmenô családi vállalkozás miatt van apáddal? És felnyitni a megbabonazott apuka szemét? Nehogy kihagyjon a végrendeletbol?


Az olsen ikreknek voltak ilyen filmeik, vegyél onnan ötleteket:p

2020. máj. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Amit írtál, annak semmi értelme.

Ha ilyen stílusban, ennyire összeszedetten mondtad meg a "magadét", akkor nem csoda, hogy kitagadtak.

Már miért lenne ezért mindenki más hibás, csak nem te?

2020. máj. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!