Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » SOS Mit csináljak? Hívjam a...

SOS Mit csináljak? Hívjam a rendőrt vagy mentőt? Nem èrjük el Kit hívjunk? Mit tegyünk?

Figyelt kérdés

Egy hete szakított uncsim a barátjával. 27 èves nagyon fèlek hogy öngyilkos lesz,nem tudok hozzá elmenni, mert kocsit nem tudok szerezni busz nincs, keri anyum ( az ő anyukája) is rám írt mit tudok mert nem ír vissza facen neki. Telefont kikapcsolta.

Az a baj hajlamos erre,mert vagdosta magát mindig azt hiszi ő a hibás. Másfèl ève vett házat nemrèg autót, jó a munkája...de mindent eldobna " mert nem èrdemli meg, mert elege van a párkapcsomatokböl h mindig eldobják" azt mondta a szülinapján akar meghalni ez holnap lesz, nagyon fèlek h tènyleg megteszi.

Hètvégèn is írta h 8 szem frontinra piált de csak elaludt, szerintem meg elájult.

Volt pasija lakik hozzá a legközelebb neki van kocsija ( együtt laknak) de uncsim zárja a kaput meg az ajtót ha egyedül van. Nyilván a srác betudja törni az ajtót,de most nagyon fèlek. Azt mondta elege volt h ő ennyire xar hiába dolgozott azèrt h egyedül mindene meglegyen, de nem szereti senki.



2020. máj. 22. 18:20
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
97%
Akkor menjen az ex, és törje rá az ajtót. Esetleg lehet hívni a 112-t, elmondani a sztorit, ők meg majd kivezénylik a megfelelő rendet.
2020. máj. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
47%

úristen..ugyanezen megyek át jelenleg...és ugyanígy ma már azon gondolkoztam, hogy távozok az élők sorából...


Szerintem, valami ismerőst hívjatok, barátot vagy a volt barátját..? vagy családtag aki arra lakik, közel odaér hozzá.. ha úgy érzed nagy a gond, mindenképpen hívj valakit! ha nem is tette meg, de mindenképp jó lenne ránézni, lelkileg hogy van.

2020. máj. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
85%
Most komolyan 2-es...Egy ex miatt eldobni mindent... Legyen már önbizalmad. Fel a fejjel, és mutasd meg neki mit veszített. 🙂
2020. máj. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 A kérdező kommentje:
Idegen városban lakik nincs senkije ott, mi meg itt vagyunk szaros 50 kmre... de nincs rendes járat amivel átmehetnènk. Akit kèrdezek az persze már " ivott" vagy csak leszarja. Ott tartok h felülök a biciklire ès megyek leszarom h mikor èrek oda... Bátyámat se èrem el neki lenne kocsi csak dolgozik... pasijára írtam de az se nèzte mèg meg
2020. máj. 22. 18:31
 5/48 anonim ***** válasza:
82%

De ha annyira aggódsz érte miért nem mész át taxival? Taxik közlekednek nem?

Én ha nagyon szeretek valakit, és így aggódom érte, inkább taxiba ülök, de megyek.

2020. máj. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező! 112! Megmondod mi a helyzet, hol lakik. A többit ők intézik.
2020. máj. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 A kérdező kommentje:
Mi is ezt mondjuk neki h nem az ő hibája meg lesz más... szèp okos kedves talpraesett önálló lány. Irigylem is. De ő csak arra hivatkozik h " nyugi kapsz pènzt majd mert hagyok rád" meg neki 27 èvesen már nincs energiája kapcsolatot keresgetni mikor minden ismije házas meg gyerek stb... bevallom nekem is vőlegènyem van.
2020. máj. 22. 18:33
 8/48 A kérdező kommentje:
Mucsaröcsögèn nincs taxi... hulye nem vagyok ennyire
2020. máj. 22. 18:34
 9/48 anonim ***** válasza:
27%
Te most trollkodsz ugye?
2020. máj. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
92%
Ha sikerül elérni, nagyon gyorsan érjétek el, hogy orvoshoz kerüljön. Mentálisan igen nagy a gond a rokonoddal.
2020. máj. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!