Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » SOS Mit csináljak? Hívjam a...

SOS Mit csináljak? Hívjam a rendőrt vagy mentőt? Nem èrjük el Kit hívjunk? Mit tegyünk?

Figyelt kérdés

Egy hete szakított uncsim a barátjával. 27 èves nagyon fèlek hogy öngyilkos lesz,nem tudok hozzá elmenni, mert kocsit nem tudok szerezni busz nincs, keri anyum ( az ő anyukája) is rám írt mit tudok mert nem ír vissza facen neki. Telefont kikapcsolta.

Az a baj hajlamos erre,mert vagdosta magát mindig azt hiszi ő a hibás. Másfèl ève vett házat nemrèg autót, jó a munkája...de mindent eldobna " mert nem èrdemli meg, mert elege van a párkapcsomatokböl h mindig eldobják" azt mondta a szülinapján akar meghalni ez holnap lesz, nagyon fèlek h tènyleg megteszi.

Hètvégèn is írta h 8 szem frontinra piált de csak elaludt, szerintem meg elájult.

Volt pasija lakik hozzá a legközelebb neki van kocsija ( együtt laknak) de uncsim zárja a kaput meg az ajtót ha egyedül van. Nyilván a srác betudja törni az ajtót,de most nagyon fèlek. Azt mondta elege volt h ő ennyire xar hiába dolgozott azèrt h egyedül mindene meglegyen, de nem szereti senki.



2020. máj. 22. 18:20
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
46%
#29: én a 25-ös válaszolóra értettem amit írtam. Egyébként világos a kérdező szituja.
2020. máj. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
88%

2-es: és eltelik pár év, és hüledezel, hogy “ezért akartam meghalni?”

Viszont alapos önismeret sokat segít. Ti. a másik olyan, amilyen. Hiába vársz tőle bármit is. Egyedül magadra tudsz hatással lenni, arra, hogy reagálsz dolgokra, hogy dolgozod fel.

Tudom, miről beszélek. Mára azt gondolom, a másik fél azt adta, amit tudott: ennyit tudott. És ez nem volt elég.

2020. máj. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 A kérdező kommentje:

Bekellett törni az üveget az ajtónál kulcs benne volt a zárba, sírt nagyon be borozott, Szétvagdosta a karját nem kicsit,de nem tudott olyan mélyre menni h elkapja az ereit. Mentős el látta a sebeit. Visszük majd haza csak nem akarja...


Nem nem fenyegette az exét h megakar halni, nekem mondta mert " elköszönt"

2020. máj. 23. 09:22
 34/48 anonim ***** válasza:
89%
Nem haza kell vinni, hanem Pszichiátriára. A mentős nem vitte be?
2020. máj. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
34%
Most komolyan.. Taxit hívjál. Ha annyira aggódsz nem érdekel mennyit kérnek el érte. És ha írt az anyja, akkor menjen ő taxival el hozzá. Ha annyira aggódik akkor elmegy. Maximum csak ha csokit eszik a sötétben kifizetteti a taxit vele... Anyám, életképtelen.
2020. máj. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
42%

Jaj most olvastam mi volt. Hát tényleg egy eléggé önző és manupilulalo személy... Ha annyira bántani akarta volna magát akkor igenis megeszi, olyan nincs, hogy nem tudta olyan mélyen... Ez tudod mi? Feltűnési kényszer!


Elmeselem. Az unokatesóm nagyon szerelmes volt egy lányba, szakítottak, senki nem gondolta volna róla, de a szakítás után valamennyivel a papank!! Észre vette, hogy a padlás ajtó nyitva, a padláson akasztotta fel magát.


Tehat nem tudom sajnálni, rettentő nagy önértékelési zavara van, pszichológus, és akkor éltünk ez is, hogy vele legyen foglalkozva állandóan. Kemény szavak, de sajnos ez van.

2020. máj. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
20%
Nagy hűhó semmiért.
2020. máj. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
23%
Micsoda dráma...
2020. máj. 24. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 A kérdező kommentje:
Sok utálkozó remèlem a ti szetetteitek is tesznek hasonlót... majd megtudnátok milyen ha nem tudsz rögtön menni, meg nem èred el...
2020. máj. 24. 06:46
 40/48 anonim ***** válasza:
63%

Szia Kérdező!

Végig olvastam minden kommentet!

Sajnos igazuk van azoknak, akiket te utálkozónak hívsz. Csak te még nem látod lát. Nem tudhatod amúgy se, hogy a kommentelők közül ki mit élt át. valószínüleg sokkal tapasztaltabbak(sajnos), mint te még.

Úgy gondolom, hogy igazán jó lelkű, jóhiszemű és rendes vagy. Tudom, hogy segíteni akarsz. De jegyezd meg, amit most írok:

Nem lehet azon segíteni, aki nem akarja! Nem segíthetsz annak, aki nem akar igazán megváltozni.

Az ilyen labilis emberek, mint a rokonod(vagy az alkoholisták, drogosok) a legönzőbb emberek a világon! Sírnak rínak, fenyegetőznek, mindig más a hibás a saját maguk által generált problémák miatt. Észrevétlenül belefolynak a mindennapjaidba, mindig te aggódsz értük, te mented meg őket, te rohansz, ha baj van. Csak, hogy ő kapjon figyelmet, csak hogy sajnàlják!

Egy idő után nagyon megterhelő tud lenni. (Olyan is van, hogy te érzed magad rosszul, mert már eleged van belőle) te megadsz mindent, feláldozod magad, hogy valaki olyat próbálj megmenteni saját magától, aki ezt nem akarja!

Aki meg akar halni, az meghal!

Volt a környezetemben régen egy 18 éves lány! Egy az egyben kiugrott a vonat elé egy srác miatt!!18 évesen!! Előtte lett volna még az élet! Gondolt a családjára(karácsony előtt)? Jaaj dehogy gondolt. Egy cipős dobozban elfért, ami maradt belőle. Még csak el se búcsúzhattak tőle.

Aki akarja, megteszi! Nem vagdossa magát felszínesen! Előfordulhat, hogy bekövetkezik a rokonodnál, véletlen!! Mert olyan részegre vedeli magát, hogy véletlen túl mélyre vág! Ennyi.

Nem sajnálom az ilyen embereket. Remek élete lehetne, vagy igazából van is. Csalódások mindenkit érnek. Meg kéne tanulni kezelni ezeket. Nem tönkre tenni mások életét!

2020. máj. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!