Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » A családom lelki terrorista,az...

A családom lelki terrorista,az életem súlyosan korlátozó,a szabadságjogaim semmibe veszik,merre a kiút,van egyáltalán esélyem egy boldog életre,vagy már engem tönkretettek és beteges áldozattípus lettem?

Figyelt kérdés
A családommal élek mióta expárommal szakítottunk,o is egy leki terrorista volt bántalmazott minden egyes nap lelkileg,megalázott,kisemmizett anyagilag,érzelmileg.A családom hívonek mondja magát de valójában már már a valóságtól elrugaszkodott elvont és beteg dolgok mennek nálunk,azaz mentek gyerekkorom ota.Apam mindig a tulvilagi eletrol regel és regelt regen is ,a kozelgo vegso idokrol,és mi gyerekkent ebben nottunk fel én emlékszem kiskoromban depresszios voltam,halálról beszéltem egyfolytában hogy meg fogunk halni,féltem rettegtem.Folyamatosan elmélkedtem ahelyett hogy onfeledt gyerek lehettem volna,az életen ,elmúláson,és ez a mai napig szennyezi a lelkem.Bár kulsore fel se tunik senkinek,ebben a csaladban oriasi nagy bajok vannak,a családom minden egyes nap 100szor megaláz,lekicsinyit,lelkileg bántalmaz,hol azzal szr anya vagyok,hol azzal betegesen aggódó,ok tettek ilyenne,és most csodalkoznak rajta hogy ilyen vagyok.A multkor is kihivtam a mentot ,mert a kisbabam eselyes hogy mergezo novenyt evett,a csaladom eroszakkal ugyan nem,mert hozzateszem nem volt ra alkalmuk,de meg akarta ezt akadályozni,tehat ok azt gondoljak felelossegteljes szulokent nem tudom megitelni hogy van e baja a gyereknek vagy sem,szoval bementunk a korhazba epp elegge megviselt a mosas ,a csaladom vegig telefonon zaklatott hogy megkinoztatom a gyereket,hogy kitagadnak,kinyiratom a gyereket mert a korhazbol nem juthatunk haza elve stb.Nem volt eleg baj a beavatkozas nem sirtam eleget amiatt meg nem kerdeztek hogy vagyok hanem meg terrorizaltak mert megmentem a gyerekem..Az egyik kivulallo szerint en tipikus aldozat vagyok aki ezt turi mindig tovabblep,es nem meri a csaladjat a hata mogotz hagyni mert elhitetik velem hogy nelkuluk nem viszem semmire,es azt hiszem ez azert van mert szeretnek kozben agyonkepesek utni ha ugy alakulna.Raadadul ket egeszsegugyi problémam is volt,egy anyajegyet elkapart a kicsi ami miatt le kellett szedetni,erre is azt mondtak hipohondria,mikozben az orvos utasított,aki a csaladom szerint ugye ellenség..es van egy mellcisztam is amit mindig nezetek,plusz lett egy uj kis csomo a hónaljamban is de szerencsere a doki kitapintotta semmi bajt nem jelez talan..szoval meg a csaladom is bsztat az egeszsegem veszelyben,amit ok csak kinevetnek holott komoly bajokat elozhetek meg azzal hogy tudatosan orvoshoz jarok..mert hal istennek rogton levetettem az anyajegyet es joindulatu volt...de lehetett volna nagy baj is ha huzom halasztom...szoval van eleg bajom,a maganeletem az anyagi eletem is romokban,lett volna egy ferfi nemreg akivel komolyan tervezhettem volna,de elrontottam,szoval teljeden romban az eletem.Ma is epp hogy hazaertem sebeszetrol a gyerek szajaban kreta volt,ezert felhivtam a gyermekorvost,az apam halal eroszakosan ordibalva bejott hogy megfojt megut ha megegyszer orvost hivok,meg en telefonaltam az orvossal ....a telefonom is folyton el akarjak venni hogy ne tudjak orvost hivni ha ugy itelem meg hogy szükséges!/!!!!???mintha gyamsag alatt lennek es ok lennenek a gyerekem es meg en nekem is a gondviseloim,korlatoznak,szavakkal alaznak lehuznak es meg annyi minden mas...
2020. jún. 16. 14:24
 1/10 A kérdező kommentje:
Mindenelett egy rosszindulatu no azzal fenyeget elviteti tolem a gyereket kezdem azt erezni nem birom
2020. jún. 16. 14:27
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Keresd meg a helyi pszichiátriát, és kérj beutalót tőlük pszichológushoz, nagy szükséged lenne rá.
2020. jún. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem akarok megtorni erosnek tartom maham mert ennyi szar ellenere is jovot akarok magunknak,ongyilkossagon soha nem gondolkodok,viszont gele mi van ha abba taszítanak
2020. jún. 16. 14:32
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Lássuk csak kiértettem-e e lényeget. Van a mérgező családod, akik mellett nem lehetett normális gyerekkorod. Erre te miután szakítottál a gyereked apjával, beköltözteted magad és a gyermeked ugyanebbe.

Ha nem akarod, hogy a gyermeked is olyan roncs legyen mint te, akkor amilyen gyorsan csak tudsz, elköltöztök onnan, és megszakítod velük a kapcsolatot. Te meg kérsz magadnak szaksegítséget, mielőtt a gyerek sínyli meg...

2020. jún. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Édesanyaként feltétlen szeretetet kell adnom nap mint nap mikozben engem lelkileg a csaladom es vadidegen emberek is mocskolnak,porig akarnak alazni,valamifele irigysegbol meg a kulsomet leszolva hogy igy banat ugy banat..egy edesanya akit szandekosan ilyen szavakkal illetnek,es meg en jol turom,de meddig lehet ezt -bírni,mas a felenel ongyilkos lett volna
2020. jún. 16. 14:43
 6/10 anonim ***** válasza:
28%

Szia kishaver! Megkezdődött az iskolai szünet?

Régi kedves kis ismerős, aki ilyentájt mindig kitalált egy-egy jó kis sztorit, és napokon keresztül ment a horror náluk, és nagyon jókat szórakoztunk. Ő is, mi is.

Csak a történet más, a szöveg stílusa, fogalmazása, szófordulatok, maradtak.


Ezek szerint már dolgozol, van pénzed (azt írod kisemmizett anyagilag...), hát akkor keress egy albérletet és költözz el!

2020. jún. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%

Nyuszika, minek viszed a gyereked a mérgező szuleidhez?

Idegen emberek miért is gyulolnek?


Te vagy troll vagy , vagy mentálisan beteg.

2020. jún. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Reméljük az előbbi.
2020. jún. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Abban igaza van a családodnak, hogy hipochonder vagy. Egy elkapart jóindulatú anyajegy meg egy mellciszta miatt veszélyben az egészséged? Ez egy vicc.

Felsorolom,hogy nekem 20on évesen milyen problémáim vannak és mégsem érzem azt, hogy veszélyben az egészségem.

Nőgyógyászati probléma miatt 8 évig a legerősebb fájdalomcsillapítókat szedtem, amitől évek óta napi szinten ég a gyomrom, seb alakult ki a nyálkahártyámon és semmilyen gyógyszer nem használ. Még több év, mire végre megszűnnek a hülye fájdalomcsillapító gyomorszétcsesző mellékhatásai. 2x műtöttek a nőgyógyászati betegségem miatt amire rájött egy kis rákmegelőző állapot (1-2 éven belül rák) amit szintén műteni kellett. Ez már a 3. műtét volt. Még vagy 20-30 évig kell szednem a gyógyszert, hogy ne kelljen negyedszerre is műteni. Ezen felül a beleimre is hatással volt a betegség, aminek eléggé szar hatásai vannak az életemre, mert azt a részt nem tudták műteni. Levették már 3 anyajegyemet és évente kell járnom kontrollra, mert folyamatosan nőnek és deformálódnak az anyajegyeim. Ja és nekemis vannak jóindulatú ciszták a mellemben, 2-őt már leszívtak , évente az is kontroll. Szóval már a 20as éveim elején ennyi problémám van, mégsem érzem azt, hogy veszélyben van az egészségem. Ezért érzem viccesnek a kijelentésedet.

Valami nagy probléma lehet veled, hogy minden tüsszentésre orvost hívsz. Én gyerekkoromban marokszámra ettem a homokot, mégsem hívogatta anyukám éjjel nappal a gyerekorvost. Nem kéne aggódnod ilyen apróságok miatt, mert lassan már bebeszéled magadnak a betegségeket.

Ami meg a szüleidet illeti, el kéne költöznöd tőlük.

2020. jún. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha annyira rossz ott, minek élsz velük? Költözz el a gyerekeddel.
2021. júl. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!