Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Most ez főbenjáró bűn a...

Most ez főbenjáró bűn a családnál?

Figyelt kérdés
A párom /aki még nem a férjem/ nagymamája meghalt. Van egy pici,másfél évesnél kicsit idősebb lányunk. Nem mentem el ma a temetésre. Gondolom,jól kibeszélnek a hátam mögött. Ekkora gyereknek az egész nem való-az elhunytat pedig még én is alig ismertem. Vajon ez egy akkora probléma?

2020. jún. 19. 15:46
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
87%
Ebben az esetben a gyermekemet, gyermekeimet rábíztam volna az anyukámra, vagy testvéremre, vagy egy szóba jöhető rokonra és elmentem volna a párom mamája temetésére. Én is ott voltam a férjem papája temetésén (akkor még nem volt a férjem). Jól esett neki, hogy ott voltam. Mint ahogy ő is ott volt az én mamám temetésén, akkor már férj és feleség voltunk, akkor már megvolt a kisfiunk is, aki rá volt bízva egy rokonra addig, őt nem vittük el, mert még kicsi volt, mi pedig elmentünk a temetésre.
2020. jún. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
83%

Most a saját paranoiádról kérdezel...?

Azt se tudod, hogy mi történik, de neked a feltételezett bármi "akkora probléma"...?

2020. jún. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
Sajnos édesanyám már meghalt,másra pedig jelenleg nem tudom rábízni-öcsém messze lakik. Nagyszülők is-de az kizárva,mert nagyon idősek
2020. jún. 19. 15:54
 4/37 anonim ***** válasza:
84%
a problémák nem itt kezdődnek, de illett volna. szerintem
2020. jún. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy paranoia...
2020. jún. 19. 15:54
 6/37 anonim ***** válasza:
96%

"Gondolom,jól kibeszélnek a hátam mögött"


Gondolod? Én meg azt gondolom, lehet esni fog holnap.

2020. jún. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
82%
A temetéseken sok távoli rokon, ismerős összegyűlik, akik rég látták egymást , ilyenkor sokmindenkiről pletyiznek. Egyébként is valószínűleg pletyiznek rólad valakik valamikor, ehhez nem kell semmit csinálnod. Az emberek ilyenek, szeretnek pletyizni. Ha mindenki minden alkalommal felhúzná magát, amikor kibeszélik a háta mögött, mindenki idegbajos lenne.
2020. jún. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
27%

Miért nem való gyereknek? Ha elkezd szórakozni, rá kell szólni. Ennyi.

Én is vettem részt kisgyerekként temetésen, és nem lettem nekrofil, sátánista, vagy nem tudom, mit akartál ebből kihozni. Nem fogócskáztunk, nyugton végig tudtuk állni az egészet..

2020. jún. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
93%
Az én párom nem jött el az apám temetésére, nekem nagyon fájt, hogy nem állt mellettem.
2020. jún. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
36%
Egy ekkora gyerek még nem fogja fel hogy ez egy temetés, kifogásnak használod csak.
2020. jún. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!