Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Férfiak! Mit tennétek az...

Férfiak! Mit tennétek az alábbi helyzetben? Ti eljönnétek vagy nem?

Figyelt kérdés

A párom nem jön velem a családi ünnepekre, mert anyukám öccse beszólt neki+levegőnek nézi, és nagy családban szoktuk ünnepelni a szülinap/névnap/karácsonyt és ő is mindegyiken ott van.

Ezzel az a baj, hogy a többiekkel jóban van+anyuék is mindig hívják+nekem is jólesne vele megjelenni ezeken, nem " egyedül."

Együtt élünk amúgy,7 éve együtt vagyunk, gyerek+házasság még nincsen.



2020. jún. 22. 08:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%
Hat en ugyan nem férfi vagyok, de simán visszaszóltam volna az öcsikének és marhára nem zavarna, hogy levegőnek néz, hiszen pont így kezelném én is. A párod óvodás módon viselkedik és pont azt teszi, amit az ocsike el akart érni.
2020. jún. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Annyit még hozzátennék, hogy anyukám öccse 40+, mi 27 évesek vagyunk.
2020. jún. 22. 08:44
 3/21 anonim ***** válasza:
35%

Én elmennék veled, ilyen kicsinyes buta viselkedést mint amit a párod csinál azt inkább nem is kommentálnám.

Ráadásul 27 évesen...

2020. jún. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
81%
Lehet az ocsike 80 is, akarod meg 18, akkor sem kell beszólni a másiknak. Kapja össze magát a párod
2020. jún. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
98%
Nem áll ki mellette senki, s te lazán nélküle mész ünnepelni? Örülj hogy még melletted van... Anyád annak az öccse és te, ti vagytok akikkel beszélni kéne. Gondolj bele, neked hogy esne ha alázna egy rokon az ő részéről, de azért elmegy velük ünnepelni míg te otthon maradsz...
2020. jún. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
98%
Menne a hóhér. Amúgy is utálom a nagy családi összejöveteleket, nem hogy még más családjáét.
2020. jún. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
85%

Ha amúgy menne, várják, hívják és csak egy ember miatt nem menne, akkor miért nem megy?

Ha lesz ott még tucat másik ember, ki a fenét érdekel, hogy ott van egy nyomorék, aki beszólt valamit.

Levegőnek néz? Nézzen csak, nem kötelező beszélgetni vele. Lesz ott más is.

Viszont remélem kiálltál a párod mellett, amikor beszóltak neki. Nyilván párod nem fog visszaszólni, mert a rokonsággal jóban akar lenni. De remélem te visszaszóltál éld helyre tetted azt a bunkót.

2020. jún. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
98%
Dehogy mennék. Egy ember több mint elég, hogy elrontsa a hangulatot. Minek menjek olyan környezetbe, ahol tudom, hogy utálnak? Hogyan ünnepelgessek jópofával?
2020. jún. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
98%

Én sem vagyok férfi, de nekem a nővérem csinálja ezt. Annyi hogy ő sokkal agresszívabb, de nem veszünk tudomást a viselkedéséről, mivel az őt minősíti nem minket. Mondjuk mi már 3 éve vagyunk házasok a férjemmel, de én mindig tekintettel vagyok erre és ha meghivnank minket családi eseményre és a nővérem is ott lesz mindig megkerdezem hogy rendben van e neki, hogy menjünk mivel ő is ott lesz.

Illetve nálunk gyerek is van ezért én se preferálom azt amit a tesóm csinál. Levegőnek nézni, hangosan kibeszelni a másikat hogy az 2m áll tőled, fellokni ha elmesz mellette. Szóval én ezért se erőltetem, de mi ezen kívül a család többi részével máskor is találkozunk. Az pedig mindig megbeszélés kérdése, hogy nagy család eseménynél akarjuk e ezt a torturát vagy inkább kihagyjuk. A nagybátyádat kérdezted már hogy mi a baja?

2020. jún. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem neked mint a barátnőd és a családod közti kapocs ezt meg kéne velük beszélned. A barátnőd veled jött össze nem a családoddal, én sem szívesen mennék el egy családi összejövetelte ahol a párom egyik családtagja láthatóan nem kedvel. Szerintem próbálj beszélni a családtagoddal, és a barátnőddel is.
2020. jún. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!