Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Elfogadjátok a párotok családj...

Elfogadjátok a párotok családját és ő a tiédet? Családi összejöveteleken részt vesztek?

Figyelt kérdés

2020. jún. 24. 08:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

10: Ez is nagyon jó! :)))))

(9-es vagyok)


Egyébként nálunk is az volt a helyzet, hogy apósommal sokkal oldottabb volt a kapcsolat a házasságunk elejétől fogva, mint a saját apámmal. Apám egy abszolút gondoskodó-szerető, de szigorú apa volt. Apósom meg laza, viccelődős - az én természetemhez nagyon közel áll. :)

2020. jún. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

A férjem az én családomat teljesen elfogadta de meg is tesznek mindent hogy kedvelje őket. Figyelmesek és friss házasság ide vagy oda vettek nekünk egy házat ott ahol a páromnak helyileg tökéletes. Ha megyünk étterembe alap dolog hogy a párom is meg van hívva, igyekszenek a kedvében járni mindenféle apró figyelmességgel.

Visszafelé sajnos ez nincs így, az én családom értelmiségi az övé nem, ezzel semmi baj nem lenne ha nem jönnének a "minek jársz egyetemre szülhetnél is én is azt tettem" dumával a szülei.

Nem szeretek találkozni sem velük mert nagyon érzékeny lelkű nő vagyok és egy megjegyzés biztos jut minden találkozásra ami miatt sírok. Emiatt biztosan le leszek pontozva de én nagyon spórolósra lettem nevelve és nem tudok azonosulni a "költsünk el mindent meg vegyünk fel hitelt is majd lesz valami" mentalitással, meg is szólnak ha látják hogy takarékosan bánok a pénzzel. Ezen kívül a párom anyja nem igazán tudja elengedni a gyerekét hiába felnőtt és sokszor belémköt.

2020. jún. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Barátom jóba van a szüleimmel.

Én az apukáját nem ismerem, mert nem beszélnek, anyuája utál, szóval én nem járok oda, renegteg veszdkedés volt emiatt..

2020. jún. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Nagyon szeretem a szüleit, szinte családtagnak érzem magam náluk, pedig még egy éve se ismernek. A barátom nem sokszor találkozott még a szüleimmel (szinte mindig náluk vagyunk, könnyebb oda eljutni) de bírják egymást. Családi összejövetelek nálunk nem igazán vannak, pároméknál igen és 10-ből kilencszer ott vagyok, ismer az egész család.
2020. jún. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Párom utálja az én családomat, én utálom az övét. Ha az en családom csinál valamit, a gyerekkel ketten megyünk, ha az ő családjánál van valami, akkor ő viszi csak a gyereket.

Eleinte rengeteg vita volt ezen, de kompromisszumor kötöttünk, ez nagyon bevált.

2020. jún. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!