Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Más is úgy utálja a családi...

Más is úgy utálja a családi öszzejöveteleket, mint én?

Figyelt kérdés

Nem az ilyen 6-8 fős összejövetelek zavarnak ahol ott van anyu, apu meg a gyerekek és a nagyszülők(mondjuk nekem abból is elég lenne évi 2-3), hanem az ilyen 20+ fős nagy találkozók, amikor mindenki ott van, aki akár egy kicsit is rokonnak számít. Számomra azért nagyon kellemetlenek ezek, mert eddig azt éreztem, hogy hihetetlenül képmutató mindenki az ilyen összejöveteleken. Mindenki csak a jó oldalát mutatja az életének, és közben meg mindenki tudja a másikról, hogy pl. csóró, vagy csalja a feleségét/férjét, vagy hogy csak a pénz miatt házasodott be a családba, vagy hogy már a 8.éve egyetemista, és nem büszkék rá a szülei stb.De valahogy ilyenkor mindenki úgy csinál mintha csupa csillogás lenne az élete, és nagyon taszítónak találom, hogy a saját családunk előtt meg kell játszani magunkat, meg mutatni kell, hogy jaj de örünk, hogy milyen szép nagy a család, közben meg egész évben magasról tesznek egymás életére, meg kibeszélik egymást.

Csak nekem van ilyen elcseszett tágabb értelemben vett családom, vagy ez mindenhol ilyen? Nálatok szokott lenni ilyen nagy családi összejövetel?



2020. jún. 26. 11:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekem normális családom van, én szeretek velük találkozni és beszélgetni.
2020. jún. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Hála Istennek már nálunk nincs ilyen de ha lenne biztosan "beteg" lennék vagy hasonlók.

Néhany évvel ezelőttig volt ilyesmi és nagyon utáltam, feszengtem. Akkoriban volt rajtam 10kg plusz és mindenki finom megjegyzésekkel csúnyázott le stb, hogy sosem lesz barátom biztos.

Nos azóta el vagyok jegyezve viszont ez elég volt ahhoz hogy a saját leendő családomban SOHA ne akarjak ilyet erőltetetten rendezni.

2020. jún. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!