Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Volt már olyan, hogy a párod...

Volt már olyan, hogy a párod családjából megalázott valaki, vagy a te családod alázta meg a párod? Mi volt a szituáció? Hogyan kezeltétek?

Figyelt kérdés

2020. júl. 3. 09:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
66%

Volt ex-nél (nem az édesapja, édesanyja volt), nem is egyszer, nem is kétszer, az összes nyilvános internetfórumon amin csak előfordultam. Az én családom(anyám, férj stb.) nem arról híres, hogy beleszóljon a másik ember dolgába.


A többi nem tartozik nyilvános fórumra.

2020. júl. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%
20 év távlatából derült ki - csak az anyám halála után mesélte el valaki - hogy az anyósom, a feleségem tudtával hányszor és milyen módon bántotta anyámat, aki ezeket nem mesélte el nekem. Ma már jóvátehetetlen, nem is tudom, hogy mit kellene tenni.
2020. júl. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
82%
#1, a volt ex az akkor a most nem ex, tehát mostani párod
2020. júl. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
50%
3 Akkort szimplán ex.Így megfelel?
2020. júl. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
40%
3 Volt.
2020. júl. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
92%
Nekem az a megalázó, hogy elvárják, hogy csak olyan véleményt mondjak, ami nekik tetszik, amint kifejtem az ellenvéleményemet, egyből személyeskednek és, megsértődnek, sápitoznak. Teszem hozzá nem értelmiségiek, nem nagyon lehet érdemben diskurálni velük semmiről. Általában panaszkodás van folyamatosan mindenre, meg pletykálkodás.
2020. júl. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
97%

Igen, az anyja. Nem szemtől szemben, hanem a hátam mögött, csak volt olyan béna, hogy olyan embernek (is) sikerült undorító dolgokat mondani rólam, akivel a főiskoláról ismerjük egymást, és visszamondta. A leginkább felháborító, hogy nem is csak rólam, hanem az apámról is. Amikor szembesítettem vele, először tagadta, majd zavartan mosolyogva elismerte. Nem írnám le, hogy pontosan miről van szó, de nagyon felháborító, és dühít, hogy ki tudja hány embernek mondott rólunk ilyen dolgokat, és ki tudja hányan néznek le miatta, ráadásul jogtalanul.

Azóta csak és kizárólag a párom miatt vagyok hajlandó elviselni a jelenlétét, de teljes szívemből gyűlölöm.

2020. júl. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk, az volt hogy az én egyik családtagom nem kedvelte az én választottamat és állandóan fogást keresett rajta. Nem szeretném részletezni, de nekem fájt a legjobban mert hol az egyik hol a másik haragudott meg attól függően higy kinek adok igazat. Ma már nem hívnám oda páromat ahol tudom hogy nem kedvelik.

2. válaszoló anyukáját is megértem, nem akart suarkavarónak tűnni. Ha szerelmes vagy valakibe nehéz meggyőzni higy mégse az akinek gondolod.

2020. júl. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
16%
3. Felesleges volt belekötnöd. Én már elsőre is értettem hogy a "Volt" után elfelejtett pontot rakni. Ugyanúgy ahogy te is a mondatod után.
2020. júl. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Volt mindkét részről, nem is tartjuk a kapcsolatot. Nem érdekel a család, ha csak a hibát tudják keresni és számonkérni, miközben náluk is volt baj nem kevés, nem akarom mérgezni az életem velük.
2020. júl. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!