Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » A ferjem tesojanak a felesege...

A ferjem tesojanak a felesege és annak a lanya utal, flegma velem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mar vagy 6 eve a családjukba tartozom es a mai napig bunkok velem. Csaladi kajakon pofakat vagnak ram, a azuli es nevnapomrol tudomást se vesznek, bezzeg a ferjemet 2szer is felkoszontik. A ferjemmel nagyon nyajasak, de velem nagyon hidegek es anyosom is mond vissza dolgokat roluk, amik rosszul esnek. Hogyan kezeljem ezt? Mar kezd felemszteni ez...
2020. júl. 6. 14:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem szerethet mindenki mindenkit. Próbáld meg megtudni az okát, ha akarsz változtatni a dolgon, ha meg nem, próbáld meg minimializálni velük a kontaktot.
2020. júl. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%
Alapból le kell szarni az ilyet, viszont nem értem, a férjed miért nem csap az asztalra. Mert a szeretetet nem lehet kierőszakolni, de milyen bunkó, paraszt taplóság kell már ahhoz, hogy téged fel se köszöntsenek??? Ha az én férjemmel merészelne így bánni a családból bárki, elharapnám a torkát. Hozzájuk b.sznám az én ajándékomat, hogy dugják fel maguknak, ha a páromat ennyire semmibe veszik!
2020. júl. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
A derű és a mosolygás nem oldja meg a dolgokat, de elég embert bosszant ahhoz, hogy érdemes legyen derűs arccal járni-kelni.
2020. júl. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Bár nem ennyire durván,de rajtam is átnéz a sógornőm! Én ezt úgy oldom meg,hogy egyeltalán nem fogok menni hozzájuk (külföldön élünk,és az utolsó húzása után ban voltunk otthon). Ha érdekli és megkérdezi miért ne megyek,annyit fogok válaszolni,hogy nem töltöm olyan helyen az időmet,ahol nem szeretnek...

Részemről téma lezárva

2020. júl. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én egy ilyen alkalommal megkérdezném, hogy mégis miért utálnak ennyire. Szeretni nem kell, de számomra alapvető, hogyha egy szerettem szeret valakit, de én nem, attól még nem bunkózok vele. És már ne haragudj, ugyan nő vagyok, de ha az én férjemmel tennék ezt, biztos szóvá tenném. Nem kell téged szeretniük, de szerintem az elvárható, hogy ne bunkózzanak.
2020. júl. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Velem jól járnának :D Én annyit mondok, hogy vagy fiatal vagy, vagy csak ilyen típus, de ezt most hagyd abba :D Milyen anyós az, aki a háta mögött a másik fiának családját kibeszéli? Az nem fordult meg a fejedben, hogy amit neked mond, te arra adsz egy reakciót, azt meg visszabeszéli nekik? Közös utálkozás :D az összehozó erő, de sunyi egy nő lehet. Tudom! Szereted a férjed, nem akarsz konfliktust. A legjobb mindig, ha szemtől szemben szóvá teszed mindig ami nem tetszik. Sőt én az anyós előtt kérdezném meg, hogy akkor mi a baj veled, mert te szeretnél velük jóban lenni, csak látod, hogy felesleges. Ha terelnek, mert csak simán bunkók, akkor mond meg ott az anyós előtt, hogy ezt a drága mama nem így mondta, aztán akkor kiderül az is, hogy ki hazudik kinek, és kivel mi a baj. Tiszta sor? Jah! Erről a férjed tud? Én őt is számon kérném, ha ilyen alamuszi, hogy nézze csak amit veled nyomatnak, és mikor te beszélsz vele, akkor csak az van, hogy hagyd őket, ők ilyenek ... Lehet szimplán csak féltékenyek, mert a te férjed a mama szeme fénye, ezáltal meg te is előnyösebb vagy. Pláne ha lesz egy gyereketek, aki miatt a gyerekük nem kap majd annyi szeretetet :D Ááááááá vannak ilyenek, ne törődj senkivel. Mond oda nekik, mit húzod a szád? Nem ízlik a kaja? Fáj a fogad? :D
2020. júl. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!