Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Jobban bízok a családtagomba...

Jobban bízok a családtagomba mint a legjobb barátnőmben?

Figyelt kérdés

Együtt nőttem fel az unokabátyámmal szomszédok vagyunk és ezért mindig együtt voltunk amióta az eszemet tudom. 3 hónap van közöttünk, de mintha ikrek lennénk. Mindent tudunk egymásról ő nem csak az unokatestvérem, családom hanem a legjobb barátom is. Tudom ha bárki bántana ő ott lenne és megvédene ahogy tudna. A legjobb barátnőm sérelmezi ezt és a helyébe szeretne lépni, mondta hogy nagyon rosszul esik neki hogy nem ő áll ennyire közel hozzám és nem tudja elfogadni az unokatesomat. Amikor elmegyünk kávézni és felhív az unokatesom megharagszik ha felveszem vagy pl.ha családosan megyünk nyaralni és barátnőmet is visszük mondta hogy nem jön ha az unakatesóm is jön pedig unokatesóm egyszer sem bántotta még szóval sem a mai napig. Azt mondta nagyon nevetséges hogy egy családtagommal ilyen kapcsolatba vagyok stb... Választásra kényszerít de nem őt fogom választani, ettől függetlenül nekem ő nagyon fontos mégis csak a legjobb barátnőm. Hogy lehetne elérni, hogy ne kelljen választanom? Az unokatesómat nem fogom a hattérbe szorítani de a barátnőmet pedig nem szeretném elveszíteni.

16/l



2020. júl. 8. 16:28
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Akinek annyi esze van, minta te kedves barátnődnek, az annyit is ér. Választás elé kényszerített, hát nesze neki, válaszd az unokatesódat.
2020. júl. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Ha a „barátnőd” nem képes elfogadni, hogy számodra nem ő az egyetlen, és azt akarja, hogy szüntesd meg a kapcsolatot valakivel, aki fontos számodra, akkor nem is igazi barát. Sajnálom, de jobb lenne, ha inkább ezt a „barátságot” szüntetnétek meg.
2020. júl. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a lánnyal szakítsd meg a kapcsolatot. Azt akarja hogy körülötte forogjon az egész világ. Nevetséges.
2020. júl. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A lánynak fontosabb az egója, mint az, hogy neked mi a jó. Nekem ez már szakító indok lenne egy barátságnál.
2020. júl. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!