Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Milyen lánybúcsús ötletek...

Milyen lánybúcsús ötletek vannak sógornőnek?

Figyelt kérdés

Mindkét anyós jelen lenne a lánybúcsún, visszafogottabb lánybúcsút szeretnénk neki.

Bombazzatok ötletekkel legyszi, szorít az idő!



2020. júl. 13. 13:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
szabadulószoba esetleg?
2020. júl. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
72%
Valami kerti parti, vagy szerveznek már kifejezetten ilyen csapatoknak workshopokat, ékszerkészítés, sütisütés, stb. Szerintem ezt élveznék és minden korosztálynak megfelelő program, lehet színesíteni a szokásos lánybúcsús játékokkal.
2020. júl. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
81%
Tapasztalat, ha így indul, erőltetett lesz. Nem kötelező a lánybúcsú. Inkább semmi, mint valami kínos összejövetel.
2020. júl. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%

Nálunk nem divat elhívni az anyukákat, bármilyen jó velük a viszony, így sajnos ötletet nem tudok adni. Felénk ez inkább baratnos program, ha jó a viszony akkor tesó, sógornő is jön.

Ezek a tipikus lánybucsús programok elég kellemetlenek lennének a menyasszonynak, anyuka és anyós jelenlétében.

2020. júl. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
64%

Anyóst, anyát semmiképp sem vinnék lánybúcsúra, se az enyémre, bármennyire is szeretem őket. Már mondtam a barátnőimnek, hogyha egyszer sor kerül az én lánybúcsúmra, akkor mindenképpen egy foci/kézi/hokimeccsel kezdenénk a napot, majd valahol máshol aljasodnánk tovább. Nem akarom meghúzni magam, mert pl anyum nem szeret inni, nem bírja a bulikat, az én lánybúcsúm, nem másé. Anyum szerintem nem is akarna részt venni rajta, mert hát kivel tudna ellenni?


Kérdésedre a válasz: esetleg ékszer készítés borozgatás közben, karaoke, filmnézés, amit el tudnék képzelni ebben az esetben.

2020. júl. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
64%
Pfff, anyósokkal lánybúcsúzni? Mekkora lúzerség.
2020. júl. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
47%

Én is olyanban voltam, ahol ott voltak. Nagyon jó volt. Árult a csaj az utcán óvszert, kis piát, szex Dobó kockát, f@sz szívó szálat. Plusz gyűjtenie kellet a pasik gatyájából a címkét 😃

Jó fejek voltak az anyósok, ők ittak majdnem a legjobban 😃

Nem kell ám őket apácáknak gondolni 😉

2020. júl. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
39%

Mindkét anyós részt vesz? Az nem lánybúcsú. Akkor csak hívd grillpartinak.

A lánybúcsú eredendően a leendő menyasszony/feleség elbúcsúztatása a "lánykortól". Most bulizhat még egy utolsót úgy, hogy még nem "asszony". Na most ezt végigcsinálni a leendő férj anyjának jelenlétében igen hülye ötlet.


Ha mindenképp jönni akarnak, akkor ne nevezzétek lánybúcsúnak. Nem tudom, hol laktok, de simán el tudok képzelni egy rövidke túrát, vagy élményfürdés, egy csajos napot. De ez nem lánybúcsú.

A lánybúcsún buliznak. Isznak, felhőtlenül táncolnak, szórakoznak, énekelnek.

2020. júl. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
67%

#7 vagyok

Béreltünk egy kis házat, ott bográcsoztunk. Aztán irány a város, bérelt busszal. Nagyon jó kis este volt és a menyasszony is összeszedett legalább egy kis pénzt is 😃

2020. júl. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
80%
7! Valóban nem apácák, nem is ez a része a gond, de sem az anyukám sem az anyósom előtt nem csinálnék ilyesmit amit leírtál! Ellenében pl. Barátnőkkel jó buli!
2020. júl. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!