Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogy reagálnál, ha az anyukád...

Hogy reagálnál, ha az anyukád az utolsó pénzét kölcsön adná a testvérednek, és emiatt nem futná neki 3 szelet tortára és a szülinapi ebédedre, amit korábban ő ajánlott fel?

Figyelt kérdés

Te direkt csak 3 szelet tortát kértél, hogy ne legyen drága, és kb 3000 ftnyi ebédet.


Tesónak nem létszükséglet, de mindig kéreget ahelyett, hogy a saját pénzét szabadítaná fel(drága tárgyak).


Azt mondja halasszuk el a szülinapom amíg a testvérem vissza tudja adni a pénzt.(párnap, egy két hét, max egy hónap)


A tesónak negyedmilliós telefonja van, (amit tőled kapott), 150 ezres matraca, 120 ezres mikroszkópja(nem kell a munkájához), millió méregdrágra ruhája, amit tőled kapott, meg párat a szüleitektől és bezsákolva állnak.


Azt hiszem ez volt az utolsó csepp, minden szeretetem megszűnt feléjük.


Nyilván ki tudom fizetni a saját dolgaimat.



2020. aug. 12. 07:24
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
68%
Aha. Figyi, olyan car nekem, szenvedek hogy nincs mit felvennem, a telefonom is regi... Nekem is veszel mindent?
2020. aug. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
90%
és a lakás? honnan van neki lakás, ha nem dolgozik?
2020. aug. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
86%
Biztos azt is a kerdezo vette neki
2020. aug. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
95%
Bocs,de te hülye vagy,nem lehet téged sajnálni.
2020. aug. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
83%
igen. szereti az oldalt használni, hogy idejöjjön nyafogni és együttérzést kiváltani, de semmit nem tesz, hogy lezárja az áldatlan állapotot
2020. aug. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
76%
Sajnájjámá kamu....
2020. aug. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:

Már egy éve nem kapott semmit, nem olvastok?


Igen, balfasz voltam, mert ebbe nőttem bele, nekem kellett írnom a leckéjét, vigyàzni rá, tanulni vele, bevonni a játékaimba, megismertetni a barátaimmal, neki több kaja jutott, mert fiú, tudjon izmosodni, nem baj, ha mindent felzabál, én úgyis vékonyan vagyok szép meg ilyenek, rengeteg dolog éveken át, azt is megkaptam hogy ne sajátítsam ki a pasim, mert öcsémnek nincsenek barátai, hadd legyenek kettesben(barátom nem bírta az öcsém).


Azóta anyám és a tesóm is pikkel rám, mióta megvàltoztak a dolgok, volt pár hatalmas balhé belőle, ahol ki lettem utálva(miért nem adok 3 milliót arra, amire öcsém mondja, és baszki az egész család ellenem fordult, még a többi rokonom is!)


5 éve 6 millió körül volt egy szebb lakás jó részen, én hitelre kaptam, aminek a harmadát vissza kellett fizetnem, öcsém hitelmentesen kapta az övét(drágábbat), mert szegény nem tudná törleszteni.


Gondolkoztam a kapcsolatmegszakításon, de “mégiscsak a családom”, valamennyire anyám is szeret, csak nem annyira vagyok neki fontos, mint a tesóm.


Jártam terápiára is másfél évet(nem hat semmit) egyszerűen nem tudom feldolgozni, hogy nem szeret az anyám eléggé.


Mostanában nem teszek azért, hogy szeressenek(egy éve), de a rossz érzésem attól még megvan. Azt mondják túl érzékeny vagyok, hogy pl ilyeneket túlreagálok, mint a kérdés, ezért kell mások véleménye, hogy megerősítsenek, hogy valami jogosan esik rosszul, nem én vagyok a helikopter.


De itt is volt, aki pl szegény tesómnak adna kölcsön, mert neki kell, nekem meg a tortaszeletek nem.


Nem érzem magam hibásnak azért, amiért évekbe telt felnőttként kimásznom abból, amibe belenőttem, amibe beleneveltek, sokak egy életen át nem tudják levetkőzni vagy fel sem ismerik, hogy amiben élnek, ahogy velük bánnak, ahogyan ők bánnak másokkal, az nincsen rendben.

2020. aug. 12. 09:52
 28/39 anonim ***** válasza:
82%
apád ezt miért hagyja..?
2020. aug. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
83%
jó,de apáddal mi van?
2020. aug. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
13%
Most mi a bajod? Te is ezt csinálod. Legalábbis a leírásodból ez tűnik ki. Azt írod, hogy a negyedmilliós telefont és a méregdrága ruhákat tőled kapta a tesó.
2020. aug. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!