Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Más családokban is követelőzne...

Más családokban is követelőznek egy huszonéves nőnél a gyerektémában és a méhében turkálnak, míg a harmincéves középvezető férfira azt mondják, hogy "karriert épít a szentem, jól teszi"?

Figyelt kérdés
2020. szept. 4. 16:43
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
Érdekes módon, a nőkben van a morális pánik, a férfiak meg úgy vannak vele, hogy "ha lesz, lesz, ha nem lesz, nem lesz".
2020. szept. 4. 16:47
 2/33 anonim ***** válasza:
52%
napi "turkálnak a méhemben" kérdés pipa
2020. szept. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
74%
Engem nem nagyon baxtat hálistennek ezzel a szűk családi kör, max a tágabb suttyóbb rokonok kérdezgetnek erről ha nagy ritkán találkozunk. A nőkben és a nők felé azért van pánik, mert nekik tanácsos max 40 éves korukig szülni, míg egy pasi vidáman lehet apuka 60 évesen is, ergó ők "ráérnek" ezzel.
2020. szept. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
97%
Nálunk nem. Normális családunk van 😊
2020. szept. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Nagynéném fia 32 évesen összejött egy húszévessel. Szegénytől kérdezgetik, hogy mikor akar szülni és azt mondják, hogy ne menjen egyetemre, ráér a diploma levelezőn gyerek mellett. Mindenki a csajt piszkálja, de az unokatestvéremet senki sem piszkálta.
2020. szept. 4. 17:03
 6/33 anonim válasza:
13%

Gondolj bele. Egy nőnek a húszas évei a legtökéletesebbek arra hogy szüljön. Mivel a pete sejtjei 30 után elég látványos minőségromláson esnek át.

Míg egy férfi 40 előtt elég jó minőséget tudnak produkálni ivarsejtből ha minden jól megy.

Lehet neked fáj ez a téma, de akkor ne az igazságot tagadd le, hanem mondd el hogy te magaddal akarsz foglalkozni és nem egy gyerekkel.

2020. szept. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
95%

Dettó, én 28 vagyok, a férjem 39, engem rengetegszer megkérdeznek a gyerekről, de úgy, hogy mellettem van konkrétan a férjem, de csak engem. "No, mikor lesz már gyerek?". Persze, mindig mondom, hogy magánügy, de igencsak érdekes, hogy 28 évesen, pár éves munkaviszonnyal hiányolják a gyereket nálam, a közel 40 éves férjemet meg senki nem basztatja vele.

Ja, és ne jöjjön senki a petesejtem dumával, mert valljuk be, a 30-40 éves pasiknak messze nem olyan már a spermája, mint fiatalabb korukban, aki meg írta, hogy a 60 éves férfinak is lehet gyereke, az meg belegondolt-e, hogy azt meg is kell ám csinálni, és sok hatvanasnak ez már kihívás.

2020. szept. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Hát azért én is úgy gondolom, hogy a nőknek max 40 éves korukig, a férfiaknak 45 éves korukig kéne letudni a gyerekeket. De én nem egy harmincnyolcéves nőről beszélek, hanem egy húszéves lányról.
2020. szept. 4. 17:18
 9/33 anonim válasza:
6%
Amúgy miért, mit akarsz annyira csinálni, hogy nem lehet gyereked? De nem csak te, akárki más is. Akinek baja van azzal ahogy él egy huszon éves gyerektelen nő, annak pont ez a baja, hogy vannak fontosabb dolgok szerinte amiknek útban van a szülés. Vagyis önzőek.
2020. szept. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
De a férfiaktól nem kérik ezt számon. Ha a férfi külföldön tanul, karriert épít, össze-vissza nőzik, azért nem szólnak. Ha a nő teszi ugyanezt, az baj.
2020. szept. 4. 17:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!