Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Bunkóság visszautasítani a...

Bunkóság visszautasítani a tortaszeletet?

Figyelt kérdés
Születésnapkor tényleg bunkó viselkedés, ha visszautasítom a tortaszeletet, amivel megkínál az ünnepelt? Vagy ilyenkor illik elfogadni, úgy, hogy tudom, hogy nem fogok enni belőle? Egyébként vércukor probléma miatt nem eszek belőle, de ez állandó szájhúzást eredményez a rokonság körében...
2020. szept. 10. 11:15
A kérdező szavazást indított:
Én is visszautasítanám
Én kérném, és nem ennék belőle
Én megenném, hogy ne legyen sértődés mégha ott leszek rosszul, akkor is.. 😅
159 szavazat
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
91%
Hát ha egészségügyi problémából, akkor nyilván nem bunkóság, ezt figyelembe kéne vennie a családnak. Egyéb esetben, legalább megkósoltni illik, azért azzal fáradt valaki.
2020. szept. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
99%
Cukorbetegség esetén teljesen elfogadott, hogy nem eszel édességet. Mint ahogy az is, hogy ha vezetsz, akkor nem fogadsz el alkoholt.
2020. szept. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
96%
Ilyen probléma esetén szerintem az a bunkóság, ha rád akarják erőltetni, hiszen ez nem választás kérdése, hogy egészségügyi problémád van.
2020. szept. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
88%
Tudják az okát?
2020. szept. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tudják az okát, akkor közöld mindenképp.

Ha pedig tudják, akkor tényleg az a bunkóság, hogy rád erőltetik.

2020. szept. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:
Tudják az okot. Apósom volt, hogy meg is jegyezte fejcsóválva, hogy neki is rossz a cukra, de illendőségből mégis megeszi (ellentétben velem).
2020. szept. 10. 12:07
 7/45 anonim ***** válasza:
97%
A tukmálás a bunkóság.
2020. szept. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
99%
Apósod gondolom a gyógyszerezését is ilyen lazán veszi. :/ Pedig a kezeletlen cukorbetegség nagyon durva dolgokat okoz.
2020. szept. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
97%
Nyugodtan utasítsd vissza, ha az árt az egészségednek. Szerintem inkább az a levesbe illő, ha elfogadja az ember, eszik egy falatot, a többi meg megy a kukába, holott más szívesen megenné esetleg. Az idősebbek kicsit máshogy állnak a cukorproblémákhoz. Nagymamám is simán tolja a cukros sütiket 🙁
2020. szept. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
98%
Ha tudnak, róla, akkor nyugodtan utasítsd vissza. Ők az illetlenek.
2020. szept. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!