Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Érezted már azt hogy ráburítod...

Érezted már azt hogy ráburítod az asztalt a rokonaidra/párod rokonaira de csak ültél ott mint egy báb azon gondolkozva milyen lenne ha megütnéd? 😂

Figyelt kérdés
😂😂😂😂 Istenem mennyiszer volt ilyen érzésem. Anno. Párom rokonaival kapcsolatban ezt nem éreztem! De saját vérrokonnál igen. Hogy beszél beszél de esküszöm felborítom nem bírom. Így 24 éves nőként nyilván NEM teszem meg de van hogy a gondolat segít átvészelni egy vacsorát! Tapasztalatok? Vicces történetek?

2020. szept. 22. 00:31
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
36%
Ez egyáltalán nem vicces, inkább elgondolkodtató. Normális ember nem gondol ilyenre, már bocs (nem sértésből írom).
2020. szept. 22. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
78%
Ja, amugy szerintem is 24 eves nőként eleg gaz a fogalmazasod. Ha volt is ilyen(biztos mindenkinek volt mar), akkor nem emlekszem mar ra, mivel igyekszem elfelejteni az ilyen kinos, idegesito szituációkat.
2020. szept. 22. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
17%
Tedd meg.
2020. szept. 22. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
70%
De még hányszor...
2020. szept. 22. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
8%
A múltban volt olyan hogy pusztába kiáltott szó ott küld el a jó édesanyába .
2020. szept. 22. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
69%
Nem, én olyankor vagy tényleg borítom az asztalt (na jó valami finomabbat helyette), vagy pedig kimentem magam és kikerülök az aurájukból. Nem rombolom magam ilyen gondolatokkal.
2020. szept. 22. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
78%
És vajon hányszor érzik ezt ők veled kapcsolatban????
2020. szept. 22. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
56%

A TISZTELETLENSÉGET minden körülmények között kikérheted magadnak.


"Vicces" történetek? Ezeket inkább hagyjuk... a "trollkodás" nem kicsit furcsa egy 24 éves FELNŐTT Hölgytől.


Remélhetőleg VAN MUNKÁD ÉS BEVÉTELED is mellé, mert nagyon sokan a koronavírus miatt gazdasági kényszerpályán vesztegelnek.


Én nem süllyednék le egy rokonom szintjére sem.

2020. szept. 22. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
57%
Nem. Felnőtt ember vagyok, képes vagyok kontrollálni az érzelmeimet és a tetteimet. Ha valaha is sértegetésben vagy hasonlóban lenne részem, simán felállnék és ott hagynám az illetőt.
2020. szept. 22. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
77%

Erdemes elolvasni a sajat kerdesed, mielott az kiirasra kerul.


A kerdesre valaszolva, nem nem volt ilyen. Ha valami nem tetszik, akkor annak hangot is adok.

2020. szept. 22. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!