Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Érezted már azt hogy ráburítod...

Érezted már azt hogy ráburítod az asztalt a rokonaidra/párod rokonaira de csak ültél ott mint egy báb azon gondolkozva milyen lenne ha megütnéd? 😂

Figyelt kérdés
😂😂😂😂 Istenem mennyiszer volt ilyen érzésem. Anno. Párom rokonaival kapcsolatban ezt nem éreztem! De saját vérrokonnál igen. Hogy beszél beszél de esküszöm felborítom nem bírom. Így 24 éves nőként nyilván NEM teszem meg de van hogy a gondolat segít átvészelni egy vacsorát! Tapasztalatok? Vicces történetek?

2020. szept. 22. 00:31
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
73%
10, az az érzésem, ha ötször elolvassa előtte, akkor is ez az eredmény. VAnnak ilyen szerény értelmi képességűek...
2020. szept. 22. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
64%

Maunika mondom en ne'ked hogy idegallapotba' vo'tam aszt' utnom kellett - te meg kisz*p*od a g*cimet te allat.



Na kb. ezt a szinvonalat hozod...

2020. szept. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
53%
Nem. Nem vagyunk állati szinten, mi meg szoktuk beszélni a dolgokat agresszió meg hiszti helyett.
2020. szept. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
73%
Nekem csak egy olyan rokonom van akinek már a jelenlététől is felhúzom magam és sokszor nem tudom megállni hogy ne szóljak be neki, mert én olyan vagyok ami a szívemen az a számon. Az a baj hogy nagyon idegesítő mert nagyon sok butaságot beszél, és imád ő aktívan részt venni minden beszélgetésbe csak nincs értelme mert normálisan egy témába sem tud hozzászólni. Meg engem az mocskos módon dühíteni tud ha valaki szemében mindenki hülye csak ő nem. Sajnos a rokonomnak ilyen a stílusa, sokan nem kedvelik emiatt mert olyan amilyen. Persze próbáljuk elengedni a sok hülyeségét de kegyetlen nehéz.
2020. szept. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
41%

Hát ezt így konkrétan nem.

De az exem apja annyira paraszt volt velem, (és végül addig áskálódott, hogy ellenem fordította a fiát is) hogy azóta is eszembe jut néha, bárcsak valami érné... valami rossz, szenvedés. Megérdemelné.

De nemrég történt a szakítás, úgyhogy valószínűleg ez is el fog múlni majd. Egyszer.

2020. szept. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
5%

Így ezt nem, de utálatot, sőt gyűlöletet igen.

Sajnos a rokont nem lehet választani, mint egy barátot, pasit, munkahelyet.

A sors oda.assza és szívás...

2020. szept. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
31%
Én egy ideig magamban tartom a dolgot aztán ha elér egy bizonyos határt az illető akkor szépen elkezdem ignorálni, ha folytatja szólok neki hogy kurvára nem érdekel mit gondol/mond és kussoljon mert baj lesz, ha ezután is folytatja lekúrok neki egy fülest.
2020. szept. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
70%
Rokon vendégségbe jött hozzánk, ette anyám süteményét, és sértegetni kezdte őt közben. Kidobtam a lakásból.
2020. szept. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
40%
Én a saját rokonaimmal 15 éve nem beszéltem, egyikkel sem, a szüleimet beleértve. Nem hiányoznak. Ha te el akarsz viselni magad körül mindenféle szar ember, csak mert a rokonaid, akkor hajrá, én nem ezt az utat választottam.
2020. szept. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
19%
Jaj már megint te... tényleg egyre durvább megnyilvánulásaid vannak itt...
2020. szept. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!