Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért ennyire nyomasztó érzes...

Miért ennyire nyomasztó érzes hogy az unokahugom szűzr.banc?

Figyelt kérdés

13 éves jövő júliusban lesz 14. 1 hónapja kb rajta kaptam (nem direkt) amint tiktokra olyan videót csinált (de nem töltötte fel meg nem is küldte el elviekben senkinek se) amin elkezdte rázni a seggét és közbe meztelenre vetkőzött és elkezdte dörzsölni azt ami ott lent van neki..na akkor elégge rendesen leültem próbaltam meg beszélni vele hogy oké kamaszodik nincs ezzel gond de azzal igen ha ilyen videót bárhova is feltölt az örökre megmarad és később megbánja.

Utóbbi 1 hónapban a kapcsolatunk annyira megromlott hogy mostmár beszélni se beszélünk. Ha hozzá is szólok vagy épp velem jött el bevásárolni tesóimmal együtt akkor is egyfolytában csak flegmázik meg bunkóskodik velem de a legelején meg mikor lebukott hogy miket csinál ott sírt hogy ne mondjam el senkinek se meg hogy ő így meg úgy megbánta..

Én ez miatt nagyon szomorú vagyok, sajnos el nem tudom képzelni mi vitte rá őt erre az útra (jó nyílván a tiktokon látja a sok ri.bancot meg lehet az osztálytársaitól).

De komolyan nem tudom miért próbalkozok még mindig vigyázni rá vagy hogy miért fáj nekem az ő hülyesége amit úgyse fog befejezni csak rosszabbodni fog..:(

20/F vagyok



2020. okt. 1. 18:18
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
69%
Az unokahúgod egy programozott robot. Ő már elsajátította azokat a szükséges magatartásmintákat, amit a leendő Új Világrend polgárainak kell.
2020. okt. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Nem fejtettem ki bővebben mert nem szeretném részletezni de ténylev az. Nyáron pl direkt olyan picsa gatyát vett magának ami totál átlátszó volt. Mondtam neki hogy ezzel az utcára biztos hogy nem mehet ki és akkor is nekem támadt hogy ő dönti el mit vesz fel meg mit nem. Meg egyfolytába próbalnak utána koslatni a sok kis kanos görcsök ő meg megy velük ide oda "sétálgatni" de hallottam egyik beszélgetését (a fürdőszobába volt én meg a konyhába kajáltam és hallani lehetett) ahol mondta a srácnak hogy elmegy szívesen hozzá de ha találkoznak ne húzza le róla a pólót meg ne csapjon erőből a seggére..amikor meg rákérdeztem erre tagadta utána meg azt mondta csak vicceltek egymással.
2020. okt. 1. 18:23
 3/38 A kérdező kommentje:

Nagyszerű rend ez..12-13 évesen már már több f..szt fognak mint kilincset totál felelőtlen tiszteletlen generació akik minket fognak eltartani majd 50 év múlva ha lesz addigra mit eltartaniuk persze.

Azért én is voltam fiatal meg most se vagyok valami öreg de 14 éves múltam már javábanfiú ként mikor először elkezdtem játszani magammal.

2020. okt. 1. 18:26
 4/38 anonim ***** válasza:
87%

Téged még nem értek azok a hatások, mint amiket a mostani generációt érik. Lásd: Cuties a Netflixen.


Mentálisan és erkölcsileg minél primitívebbek az emberek, a hatalomban lévőknek annál jobb.

2020. okt. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
85%
Ha unokahúgodról írsz akkor ez egyenló a testvéred lányával. Te együtt élsz velük? Semmi kifogásom ellene, de miért nem a testvérednek szólsz? intézkedjenek ők, ne Te. Elvből nem akarsz szólni a testvérednek?
2020. okt. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
Lényegtelen mi van velem ami számít hogy mi lesz vele. És tudom nem az én dolgom de nem akarom hagyni ilyen fiatalon elcsessze az életét. Ha így folytatja 14-15 évesen teherbe ejtik onnéntól kezdve pedig vége a gyerekkornak. Se egy iskolát se a tinis örömöket nem élheti át. Jobbik esetben vele marad a töki rosszabbik esetben rá hagyja egyedül. Nem egy ilyen lányt ismerek aki 15 évesen már terhes volt most 20-on évesek és mind bánja szinte hogy akkor olyan hülye volt. Nyílván a gyerekét szereti felneveli de azért túl korán kezdeni nem jó ám.
2020. okt. 1. 18:42
 7/38 A kérdező kommentje:
Az unokahugom élt velünk 4 évet a testvérével ő 17 éves mivel az anyja meg az apja elváltak el is költözött az apja. Az anyja úgy váltogatja a pasikat mint a más a boxerját/bugyiját. Most elviekben haza költöztek az anyjukhoz (nem részletezem mit miért) de gyakorlatilag végeznek a suliban és már jönnek is le hozzánk itt esznek fürdenek stb és "haza" meg csak aludni járnak. Szóltam a testvérének már a vetkőzős videónál. Egyszerűen kibeszélte magát hogy ez így meg úgy nem igaz meg ő megbánta és nem fogja többet csinálni de ugyan úgy csinálja a hülyeségeit pedig néha elégge ráförmed a testvére is hogy ne csináljon olyan hülyeségeket.
2020. okt. 1. 18:46
 8/38 anonim ***** válasza:
83%

“Megnyugtatlak”, ez csak rosszabb lesz.

En 17 eves vagyok es rengeteg ilyen baratnom volt az evek soran. Nekem szerencsere eleg eros volt a csaladi hatterem es jo peldat lattam egesz eletemben, ezert igenyem volt a noies, elegans viselkedesre. Az ilyen baratnoimet pedig mindig probaltam jobb iranyba terelni tanacsokkal, ezzel-azzal. Az egyik ilyen regebbi baratnomnek mar van evek ota tarto kapcsolata, de 14-15 evesen nagyon kitombolta magat (szex, drogok, stb), most viszont egy atlagos, laza lany.

A mostani baratnom - aki sajnos annyira ostoba volt, hogy inkabb megszakitottam vele a kapcsolatot - meg par beigert instas kovetoert is hajlando lett volna szexelni.

Sajnos nem tudsz vele mit csinalni. Maximum annyit, hogy probalsz neki iranyt mutatni, elviszed ertelmesebb programokra, hogy o johessen ra arra, hogy valtozni kene.

2020. okt. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
3%
13 évesről nem marad fenn a neten, hogyha meztelenre vetkőzik.
2020. okt. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
91%
Most latom a kommenteket. Ha ilyen a csaladi hatter, sajnos ne szamits sok jora vele kapcsolatban.
2020. okt. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!