Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért ennyire nyomasztó érzes...

Miért ennyire nyomasztó érzes hogy az unokahugom szűzr.banc?

Figyelt kérdés

13 éves jövő júliusban lesz 14. 1 hónapja kb rajta kaptam (nem direkt) amint tiktokra olyan videót csinált (de nem töltötte fel meg nem is küldte el elviekben senkinek se) amin elkezdte rázni a seggét és közbe meztelenre vetkőzött és elkezdte dörzsölni azt ami ott lent van neki..na akkor elégge rendesen leültem próbaltam meg beszélni vele hogy oké kamaszodik nincs ezzel gond de azzal igen ha ilyen videót bárhova is feltölt az örökre megmarad és később megbánja.

Utóbbi 1 hónapban a kapcsolatunk annyira megromlott hogy mostmár beszélni se beszélünk. Ha hozzá is szólok vagy épp velem jött el bevásárolni tesóimmal együtt akkor is egyfolytában csak flegmázik meg bunkóskodik velem de a legelején meg mikor lebukott hogy miket csinál ott sírt hogy ne mondjam el senkinek se meg hogy ő így meg úgy megbánta..

Én ez miatt nagyon szomorú vagyok, sajnos el nem tudom képzelni mi vitte rá őt erre az útra (jó nyílván a tiktokon látja a sok ri.bancot meg lehet az osztálytársaitól).

De komolyan nem tudom miért próbalkozok még mindig vigyázni rá vagy hogy miért fáj nekem az ő hülyesége amit úgyse fog befejezni csak rosszabbodni fog..:(

20/F vagyok



2020. okt. 1. 18:18
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
84%

Nem vagyok tiktokon, igy 100%ig nem ismerem a felhasználási felteleket, de kotve hiszem gogy engedelyeznék a szexualitast. Vagyis hogy meztelenul simogatta magat, meg ha nem is latszott semmi, akkor sem engednek hogy fent legyen.


Szerintem azt nem a tiktokra szanta..

2020. okt. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
100%
21-es szerintem is valamelyik kisfütyis kért tőle ilyen videót, vagy lehet, hogy nem is kért, csak gondolta csinál egyet meglepiből...
2020. okt. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
47%
Én egyetértek az egyik válaszolóval abban, hogy nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni, nem feltétlenül lesz belőle r*b@nc csak, mert hülye kistiniként csinált egyszer egy ilyen videót, amit lehet nem is akart sehova se felrakni, egyszerűen csak kíváncsi volt... Erre nem is gondoltál? Nem mondom, hogy helyes volt, amit csinált, de amit te csinálsz az sem az. Lehet félteni persze, de nem úgy, hogy elkönyveled r*b@ncnak.
2020. okt. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
57%

Lehet onlyfansra akarta, tiktokon nem szoktak ilyen videók lenni.

Amúgy meg mondd el a szüleinek, nem a te dolgod vigyázni rá.

2020. okt. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
Onlyfansre nem regisztralhat 18 alatt.
2020. okt. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem a valódi születési dátumát adta meg biztosan
2020. okt. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:

Azt ennyivel nem lehet kikerulni. Nyilvanvaloan latszik rajta hogy ninvs 18, igy a fiokot egybol letiltanak.


Megkockaztatom, mivel erotikus oldal, igy alapbol életkor igazolashoz kotik a feltoltest.

2020. okt. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
56%
Az ilyen oldalakon scannelt személyit kérnek amit a kezedben fogsz az arcod mellett tartva... Ez nem olyan, hogy Móricka beír valamit és jónapot. :D A kifizetéshez is bankszámlaszám kell a saját neveden szerintem.
2020. okt. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:
Nem tiktokra szánta csak a benne lévő videó szerkeztőt használta. Azt mondta csak úgy csinálta nem küldte el senkinek se. Sajnálom őt nem akarom elmondani a szüleinknek mert biztos vagyok benne hogy nagyon bemagyaráznának neki és teljes eltiltast kapna. Ha meg utána is csinálna biztos felpofoznák őt. (Eddig soha se ütötték meg max veszekedtek vele)
2020. okt. 3. 21:07
 30/38 anonim ***** válasza:
100%

Én attől függetlenül elmondanám.

Ha mégis elküldi valakinek, az meg közzé teszi, vagy mutogatja másoknak az ciki lesz.

(Pl a sulijában egy fiúnak aki bejön neki annak elküldi. Az pedig megmutatja a haverjainak, dicsekszik/kiröhögik)

Lehet még a szülőkhöz is visszajut a hír. Utána már baxxhatjátok, mindenkinél el lesz könyvelve, és rátok nézve is szégyen lesz.

2020. okt. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!