Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért ennyire nyomasztó érzes...

Miért ennyire nyomasztó érzes hogy az unokahugom szűzr.banc?

Figyelt kérdés

13 éves jövő júliusban lesz 14. 1 hónapja kb rajta kaptam (nem direkt) amint tiktokra olyan videót csinált (de nem töltötte fel meg nem is küldte el elviekben senkinek se) amin elkezdte rázni a seggét és közbe meztelenre vetkőzött és elkezdte dörzsölni azt ami ott lent van neki..na akkor elégge rendesen leültem próbaltam meg beszélni vele hogy oké kamaszodik nincs ezzel gond de azzal igen ha ilyen videót bárhova is feltölt az örökre megmarad és később megbánja.

Utóbbi 1 hónapban a kapcsolatunk annyira megromlott hogy mostmár beszélni se beszélünk. Ha hozzá is szólok vagy épp velem jött el bevásárolni tesóimmal együtt akkor is egyfolytában csak flegmázik meg bunkóskodik velem de a legelején meg mikor lebukott hogy miket csinál ott sírt hogy ne mondjam el senkinek se meg hogy ő így meg úgy megbánta..

Én ez miatt nagyon szomorú vagyok, sajnos el nem tudom képzelni mi vitte rá őt erre az útra (jó nyílván a tiktokon látja a sok ri.bancot meg lehet az osztálytársaitól).

De komolyan nem tudom miért próbalkozok még mindig vigyázni rá vagy hogy miért fáj nekem az ő hülyesége amit úgyse fog befejezni csak rosszabbodni fog..:(

20/F vagyok



2020. okt. 1. 18:18
1 2 3 4
 31/38 KJUsul ***** válasza:
36%
Ez a hatása a közöséginek álcázott agymosó és pőedopfil oldalaknak oldalaknak, ahol a gazdag pedofilokat szolgálják ki, agymosott, eltorzított személyiségű kicsikkel: facebook, tiktok, tinder, snapchat, Kik, instagram. Persze, hogy hartagszik rá, mert tudod róla, amit tudsz, de tovább hazsnálta az agymosó oldalt és most már nem bánja amit tett, hanem téged gyűlöl amiért megtudtad, hogy szexfüggő minir.b.nccá vált. Az egyeteln amit tehetsz, hogy megfeneyegetd, hogy vagy letölri magát a felsorolt oldalakról vagy mindent elmondasz a szüleinek. Ígyis úgyis gyűlölni fog, de legalább megmented a lelkét időben.
2020. okt. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:
Nincs szivem megfenyegetni es inkabb magamban tartom. Az o dontese ha ri.banc akar lenni hat legyen de segitseget tolem ne varjon ezutan. Amikor a kezemet nyujtottam fele ellokte kesobb is legyen igy vele.
2020. okt. 7. 20:47
 33/38 anonim ***** válasza:
57%
Tini... mit vársz? Hogy majd logikusan átgondoltan fogja meghozni a döntéseit? Hülyeségt fog csinálni és még halmozni is fogja... Nem az a dolgod, hogy elítéld, hanem hogy segíts neki, amikor szüksége van rá...
2020. okt. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:
Ha nem akarja a segitsegem meg is hogy segitsek neki?:)
2020. okt. 7. 21:51
 35/38 anonim ***** válasza:
Segíteni nem akkor kell, amikor te akarod... pont ez a lényege a segítségnek. :D
2020. okt. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Segíts neki, azzal hogy elmondod a szüleinek. Ha eddig nem gondolta át a dolgokat, később sem fogja,akkor meg csak rosszabb lesz. Erélyesen kéne fellépni.
2020. okt. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
45%

Kamu kérdés. “Rázta a seggét, meztelenre vetkőzött és...stb”

Ja mert ha véletlen meglátod, hogy a 13 éves unokahugod levetkőzik, te mèg ott is maradsz nézegetni, hogy mit csinál? 20 éves létedre? Hagyjuk

2020. okt. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 Savlekotő ***** válasza:
Majd jól letilt,miért a rokonod lesed pucéran,te is fogyi vagy?
2022. febr. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!