Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » 50-60 éves emberek mennyire...

50-60 éves emberek mennyire magabiztosan vásárolnak neten előre fizetéssel?

Figyelt kérdés

Mennyire komfortosak webshopban megadni a bankkártya adataikat vásárláshoz 50-60 éves emberek?


Te mennyire vagy komfortos, és te hány éves vagy? Nemed?

Tehát nem utánvételről van szó, hanem előre kell fizetni, például e-könyv esetében. Mennyire van képben ez a korosztály az elektronikus könyvekkel kapcsolatban?


2020. okt. 5. 12:50
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
82%

Hol? Nem Magyarorszagon elek, a 82 éves szomszedasszonyom is rendszeresen rendel netén. Mondjuk itt nem kell bankkártya adatokat megadni hozza.


Rendszeresen rendelek én is, sót, konkrétan május óta nem is voltam semmiféle üzletben és nem is leszek, amíg ez a vírus mizéria van. Majdnem 50 vagyok és nő.

2020. okt. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.

Nem kell bankkártya adatokat megadni? Bocsáss meg, de ezt hogy érted? Áttranszformálódik a költség?



Elsősorban Magyarországra gondoltam, de a te válaszod is nagyon hasznos, melyik ország az?

köszi

2020. okt. 5. 12:57
 3/43 anonim ***** válasza:
93%

Apum 50+, nem vásárol csak utánvéttel.

Én dettó, de én főleg azért, mert kp-ban keresek mindennap (masszőr), így nekem macera a bankkártya.

E-bookokat viszont szerintem nagyon elenyésző réteg ismer ebből a korosztályból.

2020. okt. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
90%
Nem, nem kell megadni. iDeal a rendszer neve. Bejelölöd az oldalon, hogy ezzel akarsz fizetni. Megadod a bank nevét, a rendszer pedig generál egy színes ár kód -szerűt. A saját otthoni kézi readerbe beteszed a kártyádat, beírod a pin kódot, majd beolvasod vele a színes kódot. A readeren megjelenik az utalás adata, amit te jóváhagysz rajta, ezután pedig egy kód jelenik meg, amit a webes felületre írsz be és már kész is a fizetés. Hollandia.
2020. okt. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
Kindle ebook ráadásé is van a szomszedasszonynak -meg a vele kizel egykoru anyosomnak es az o baratnojenek is- és profin kezeli az iPadot is
2020. okt. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
87%

Apukám 57 és komfortosan csinálja ezeket. Csekket online fizet QR kóddal, aliexpressről rendel, van webkártyája, nem "fél" az ilyesmiktől. Mindig szerette az új technológiát.


32 vagyok, és nyilván én is így csinálom. Legtöbbször bankkártyával fizetek, az utánvétnek sokszor külön díja van. Paypal-el fizetek, ahol lehet.

2020. okt. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
83%
A mai 50-es, 60-as korosztály huszonéves vagy harmincas volt a net elterjedésekor, ők már nem az a korosztály, akik idősként találkoztak ezzel.
2020. okt. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
59%

“Te mennyire vagy komfortos, és te hány éves vagy? Nemed?“

23 éves vagyok, és komfortosnak érzem az előre fizetést. Azért utánanézek, hogy a webshop megbízható-e, úgyhogy ebből még sosem volt problémám. Sok dolgot annyival egyszerűbb neten megrendelni. Apum 63 éves, ő nem nagyon szokott előre fizetni.

2020. okt. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
75%
54 vagyok, rendszeresen vásárolok a neten. De utánvéttel, ezt érzem biztonságosnak, ez van.
2020. okt. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
85%

Én 40 vagyok, szülők hatvanasok. Nem látok különbséget. Ismeretlen oldalon nem adjuk meg a bankkártya adatainkat. Ismert és megbízható oldalakon fizetünk online.

Egyébként most már a legtöbb futárnál és sok átvevő helyen is lehet kártyával fizetni. Tehát az utánvétnél sem kell készpénz.

2020. okt. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!