Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Megszakítanátok így mindenkive...

Megszakítanátok így mindenkivel a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Anyám és mamám állandóan bátyám ( 34) védi, ha van kedve megy dolgozni, kiszolgálja anyám meg minden.

Mamám is folyton cseszeget mert" állandóan pattogok a munkahelyekről" de azt nem érti meg, hogy azért " pattogok" mert jobban keresek a másikkal és azért váltok.


Legyen már pasim meg stb... Persze szeretném ha lenne,de ez ma már nehéz.


Anyám tesójának a gyerekét fényezi folyton, jaj így úgy amúgy majd meglesz a diploma... 5 éve kínlódik a nyelvvizsgával holott 12 éve angolt tanul.. " majd meglesz ráérsz" címszó alatt neki simizve van a buksija. ( Vírus miatt kapta meg csak a diplomát)


Nővéremnek csak akkor vagyok jó ha pénz kell vagy valami más...


Apám meghalt nyáron egyedül temettem el, senki be nem segített anyagilag s az hagyján, de rám se nézett senki hogy vagyok hogy érzem magam.. sőt anyám azt mondta ha el is megy a temetésre akkor pirosba...


Ugye jön a karácsony,de én nem akarok ezekhez az emberekhez menni, mert úgy érzem nem szeretnek s én vagyok a fekete bárány



2020. nov. 1. 16:44
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgettél már velük erről?
2020. nov. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:

Igen, de nem volt értelme.


" Jajj persze nem úgy van az, jajj találgatózzál még"

2020. nov. 1. 17:23
 3/40 anonim ***** válasza:
100%
miért egyedül fizetted apád temetést, amikor hárman vagytok testvérek (ha jól értettem..) egy temetés nem kis pénz..
2020. nov. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős:((

Meg "túl érzékeny vagy", meg satöbbik.

Hát szerintem ne hagyd magad lerázni, hanem ültesd le őket, és hallgassanak végig, egyszer. Aztán meglátod, hogyan reagálnak, ha megint az lesz a véleményük, hogy te csak kitalálod, akkor onnantól tojd le őket. Hátha elgondolkoznak. Ha nem, akkor sem vesztes semmit, ilyen családdal.

2020. nov. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
82%
Akkor hagyd őket. Évente egyszer kétszer jó lesz látni őket
2020. nov. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:
Azért fizettem egyedül, mert másiknak nem volt pénze/ kedve beszállni. Nekem is a megtakarításból ment amit a felújításra gyűjtöttem. Ezért egy fél évet úgymond csúsztam a felújítással szóval így télre 3 helyiség nincs kész.
2020. nov. 1. 17:31
 7/40 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy mondjam még el nekik máshogy...

Mamámnak mondtam hogy a több a fizu azért megyek.


Anyámat se tudom meggyőzni bátyámról mi ez már hogy kiszolgálja. Bátyám meg közben szidja a háta mögött

2020. nov. 1. 17:34
 8/40 A kérdező kommentje:
+ nővérem azt hittem törődik velem apánk halálakor,de kiderült, hogy a hagyatékin majd ő szeretné apum fizujának a felét... A " temetési költséget felezzük" címszó alatt .. de ő nem adott bele semmit :(
2020. nov. 1. 17:46
 9/40 anonim ***** válasza:
100%
Szakítsd meg a kapcsolatot, de ne örökre csak pár hónapra. Úgy érzik hogy bármit megtehetnek veled, mert nem lesz következménye. Mutasd meg nekik, hogy ez nem így van.
2020. nov. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 acelsziv ***** válasza:
100%
Hagyatékin mondd meg hogy a temetést te álltad és adják oda a pénzt a többiek részéből. Számlák legyenek róla.
2020. nov. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!