Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Jogosan akadtam ki keresztanyá...

Jogosan akadtam ki keresztanyámékra ha így beszéltek az öcsémről?(18/L)

Figyelt kérdés

Tegnap egyedül voltam otthon az öcsémmel(kicsit több mint 3 éves) és kint voltunk a nappaliban. Nekem online órám volt, ő meg rajzolgatott. Azt tudni kell róla hogy imád rajzolgatni, és nagyon sokat szokott is. Van mindenféle színezője,rajzeszköze(zsírkréta, ceruza, filctoll stb) viszont az utóbbi időben arra van rákattanva hogy az én régi rúzsaimmal kontúrozgatja a vonalakat. Nem ilyen full drága rúzsok, hanem kb ilyen 5 éves, párszáz forintos Avonos rúzsok amiket évek óta nem használok. Azokat kiszortíroztam nemrég, ő meg elkérte őket és azóta azokra van rákattanva. De mondom hogy csak kontúrozgat vele, nem csinál mást. Szóval jött a keresztanyám meg a lánya "látogatóba" (mondjuk azt sem szeretem mikor ilyenkor jönnek, mert tudják jól hogy szinte folyamatosan óráim vannak, a testveremre is vigyázok, nem érek rá őket szórakoztatni) és mikor meglátta a keresztanyám hogy a tesóm a rúzsokkal színész teljesen felháborodott hogy hogy lehet egy kisfiú kezébe rúzst adni, meg anyáék ezt hogy engedhetik meg. Erre a lánya is rákezdett hogy ez mennyire nem jó a gyerek személyiségfejlődésének és ő ezt már csak tudja mert óvodapedagógusnak tanult(megjegyzem 1 évig, utána otthagyta mert rájött hogy mégsem kedveli annyira a gyerekeket) Végül oda jutottunk hogy én akarok kislányt nevelni az öcsémből, és még kimentem a nappaliból a konyhába hogy almát vágjak fel az öcsémnek, a keresztanyám fogta magát, összeszedte a rúzsokat egy zacskóba és kidobta a kukába az épp aktuális rajzzal együtt. Mondanom sem kell hogy az öcsém rögtön sírni kezdett, én meg nagyon kikeltem magamból és mondtam nekik hogy lehet a házból kifelé menni a picsába és ne is nagyon jöjjenek látogatni amíg csak én meg az öcsém vagyunk otthon.

Így visszagondolva kicsit rosszul érzem magam az eset miatt, mert lehet nagyon kikeltem magamból, de tényleg nagyon szarul esett mikor az öcsémmel így viselkedtek.


2020. dec. 4. 17:34
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Jogosan akadtál ki. Egyrészt hülyeségeket beszéltek, másrészt idegen lakásban nem rendezkedünk.
2020. dec. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
97%

Azt fel sem fogták a csökevényes agyukkal, hogy egy 3 évesnek a rúzs nem a nőiességhez tartozik, hanem csak egy jó dolog a színezéshez.

Isten mentsen az ilyen rokontól.

2020. dec. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 Savlekotő ***** válasza:
97%
Jól tetted,ma sajnos szeretnek mások otthonába életébe rendezkedni mert eltereli a fejüket a saját nyomorukról vagy épp inger szegény életükről.. Kettő kidobják szegény rajzát a saját korlátoltságuk miatt,nonszensz,nálam is repültek volna..
2020. dec. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
97%
Sötét parasztok, jól tetted, hogy kiraktad őket. Egy hároméves azt se tudja, mi a különbség a rúzs meg a zsírkréta között. Nem lesz ettől veszélyben a nemi identitása. Remélem, szüleid is melletted állnak.
2020. dec. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
78%
Jogosan akadtál ki, gyönyörű szép is lehetsz. Csak nyugi, ne idegesítsd fel magad. :)
2020. dec. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
99%

Nyugtasd meg nagynénéd: én rendszeresen beöltöztem gyerekként lánynak, fiú létemre (1 évvel volt fiatalabb a húgom, és kövérebb volt még akkor, így rám jöttek a ruhái). Sőt még barbiztam is a húgommal(igaz, általában az én karaktereim bunyóztak de azért néha teázgattak is)

Felnőttem, teljes mértékben heteroszexuálisnak tartom magam. Mázli, hogy nem ilyen nagynéném volt, ő engem tett volna zacskóba, és dobott volna a kukába :DD

2020. dec. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
96%

Jól tetted!


Más még azt is hagyja h kifesse a kisfiú a saját körmét vagy az anyukáét, apukáét. Nem ettől lesz b*zi ha annyira ettől fosnak. Ennyi évesen azt se tudja h az rúzs hanem h máshogy fog. Remélem a szüleidnek is elmondtad mi történt. Ha egyedül vagytok be ne engedd őket! Hulye majmok

2020. dec. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem legközelebb ELÖSZÖR zárd be az ajtót, hogy ne tudjanak bejönni, ha meg valamikor is újra kezdik ezt az ostobaságot, akkor zavard öket haza, akkor is, ha megsértödnek!
2020. dec. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
92%
jól tetted, egy pofon is kijárt volna az ótvaros tramplinak
2020. dec. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Jár a gratuláció. Nagyon helyesen cselekedtél, ne érezd cikiben magad.

Csak így tovább velük szemben, eszedbe ne jusson elnézést kérni.

2020. dec. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!