Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Nagy bunkóság az, ha valaki...

Nagy bunkóság az, ha valaki nem igazolja vissza Facebookon a rokonait, vagy be sem jelöli őket?

Figyelt kérdés

Nekem olyan rokonságom van, hogy minden lehető dologba belekötnek, bár ezzel nem hinném, hogy egyedül vagyok. Eddig is sokan voltak fennt kedves őseim közül a Facebookon, de mivel most szinte nem is látjuk egymást, egyre többen beregisztrálnak, hogy tudjuk tartani a kapcsolatot.

Mikor családi ebéd volt, eddig állandóan szóba került, hogy ki mit rakott ki. Volt, hogy az volt az asztali téma, mennyire nem lánynak való dolgok érdekelnek, a nővéremnek a profilképe ezért/azért nem jó, és még sorolni lehetne. Néha úgy érzem hogy egyszerűbb lenne törölni a rokonokat, a konfliktusok elkerülése miatt.



2021. jan. 12. 15:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
99%
Szerintem nem. Én csak azt jelölöm be, akit bírok, rokonok közül is.
2021. jan. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
99%
Én anyukámat nem igazoltam vissza ,mert többet ért,ér lelki nyugalmam .telefonon beszélek vele.
2021. jan. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%
Nem bunkóság, csak mondd meg nekik, hogy Cili néni, nem foglak visszaigazolni Facebook-on, úgyhogy ne is várjál rá.
2021. jan. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%
Én nagyon szívesen bejelölném az összes rokonomat, de sajnos egyik-másik elég buta, ami önmagában nem lenne baj, viszont emiatt elfogadják a létező összes kamu profil jelölését, amik meg utána engem jelölgetnek. Ezért nagyon kevés rokon van bejelölve.
2021. jan. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. jan. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
66%

Nem bunkóság szerintem

De mondjuk pl nemtom a posztjaidat lehet -e úgy beállítani, hogy akinek nem akarod, ne lássa, nemtom, hogy egyenként is lehet -e a posztokra, vagy csak úgy általánosan

Különben meg azért hisztizne, hogy nem lát új posztokat, miért nem látja a posztjaid

Mondjuk ezutobbit is el lehet kerülni azzal, ha nincsenek bejelölve

ÜZeneteit meg szerintem nem tudod megszabni, hogy menynit írjon, lehrt, hgoy zargatna folyton a badarságaival , akár minden nap

De ha már be van jelöl ve, szerintem ne töröld ki, csak max kérd meg hogy ne írjon, met nem ő érte élsz, és nem érsz rá folyton ővele foglalkozni, őt pesztrálni , tutujgatni.

2021. jan. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
89%

Van facem. Kettő is. Egyiken fordítói csoportomat igazgatom, teszem ki az új fejezeteket. Igazából csak ezért kell. A másik azért van, mert távoktatás van, muszáj lennie facenek, máskülönben törölném. Nincs profilképem, nincs borítóképem, semmit nem posztolok, kvázi nem is használom, csak arra, hogy lássam, ha a tanárok írnak valami újat valamelyik csoportba.

Bárcsak törölhetném.


Régi facemen minden ismerősömet jelöltem, apámat viszont nem igazoltam vissza. Nagyanyám, akivel nem tartom a kapcsolatot, ismerősök voltunk, de mivel ott se posztoltam semmit, ha akarná se tudott volna mivel bas*ogatni.


Szerintem nem bunkóság. Mire fel? Ha úgyis találkozunk, annyira mindegy. Vagy ha tartjuk chaten a kapcsolatot, privátban úgyis küldünk egymásnak képet, ha olyan van. Ha meg nem, mit érdekli? Az nem érdeklődés, hogy a facebook elé rakta a bejegyzést a kezdőlapon, vagy mi a fenén.


19/l

2021. jan. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem, en se vagyok olyanokra kivancsi, akikkel nem is beszelek.
2021. jan. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nagyobb bunkóság olyanokat mondani hogy "nem lánynak való dolgok érdekelnek" , vagy rosszindulatúan elemezgetni más profilképét. Így én is inkább törölném őket...
2021. jan. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
93%

Azért vannak esetek, amikor indokolt még a tiltás is:


Apám néhányszor véresre vert. Örüljön, hogy nem posztolom ki képekkel együtt, nemhogy visszaigazolást kunyerál! Tiltva volt abban a másodpercben, amikor regisztráltam :)

2021. jan. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!