Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért oktat ki folyton a...

Miért oktat ki folyton a nagynéném?

Figyelt kérdés

A múltkor pl amikor nálunk voltam (nagyon jóban vagyok az unokatesómekkal) akkor ugye az egyik lány jár kosarazni, mi meg ott voltunk az edzésén. Beszélt az edzővel és annyit hallok, hogy az én anyámról beszélnek (tuti) és mondja, hogy bíró (nem, nem az) és amikor mentünk vissza akkor mondom, hogy nem hallgatóztam, de véletlenül hallottam, hogy édesanyámról beszélgettek és nem bíróként dolgozik. Erre vagy 20 percig vitatkozott veszem, hogy hát ő csak az én érdekemben mondja, mert nem akar lejáratni engem, mert bírónak lenni sokkal menőbb. És hogy nem gondolta volna, hogy ekkorát kell csalódnia bennem (?)



Aztán én nem vagyok dagadt, de az unokatesómékkal ellentétben nem vagyok egy piszkafa. Erre nekem ilyen szénhidrátcsökkentett kenyereket ad, nem ehetek édességet (nem azon akarok élni, de ha a többiek is esznek akkor én is ennék 1-1 kocka csokit)



A nővérem jóval ducibb nálam ő csokikat kap, ő a kiskedvenc, a múltkor szülinapjára 50000 Ft-ot kapott kézbe, engem 5 nappal később felköszöntött messengeren.



Folyton ki akarja mosni az agyamat, manipulál minket, olyan dolgokra kényszerít, amit egyikünk se akar. Erőszakos.



Az unokatesóimmal folyton versenyeztet minket, hogy aztán kiderüljön, hogy az ő gyerekei a legjobbak.



Bocsi, hogy hosszú lett



2021. jan. 17. 10:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne ha nem "hazudna az érdekedben" és ha a vélelmezéseit, lelki bántalmazásait is befejezné.
2021. jan. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 mantis religiosa ***** válasza:
100%
Minimalizáld a találkozásokat vele. Az unokatestvéreiddel gondolom máshogy is találkozhatsz. Aztán vagy lejön neki, hogy ignorálod, vagy fel sem tűnik neki, de mindkét esetben te jársz jól.
2021. jan. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
Az én nagynéném, sőt a nagybátyjám is ilyen. Folyton lenéztek minket, mi voltunk a csóró gyerekek, akiket sajnálni kell... felnőttünk, most fájnak nekik a sikereink, hogy milyenek lettünk, miközben az ő gyerekeik nem lettek olyanok, amire számítottak. 😊
2021. jan. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Messze lakunk (Bp, Pécs) egymástól, de ha tehetem nem találkozok vele.
2021. jan. 17. 10:35
 5/13 anonim ***** válasza:
80%

Múltkor?

Nálunk szülő em mehet be edzésre (ráadásul edzés is csak igazolt versenyzőknek tartható), nehogy random rokon 200 km-ről.

2021. jan. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%
5, nyilván ez egy régebbi sztori, csak példaként volt leírva. Tényleg ebbe kell belekötni minden random kérdésnél, hogy devírusvan?
2021. jan. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen, még nyáron volt
2021. jan. 17. 11:36
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

6, igen, akár ebbe is. Én ugynis nem csak köpök valami választ, hanem bizony értelmezem is, amit írtak. Ő írta, hogy múltkor, számomra ez nem a két éve történt kategória.


Ja, elég gyakran adhat neki kenyeret is, ha nem is találkoznak... Úhyogy bocs, de én fenntartással kezelem azokat a kérdéseket, amik eleve tele vannak ellentmondással.

2021. jan. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Kedves 8! Ha csak kötekedni támadt kedved, akkor azt ne itt éld ki. Ritkán találkozunk (évente 5-6x), de ilyenkor akár egy-két hétig is náluk vagyunk. Általában mi megyünk, mert mindig azzal jönnek, hogy Pécs milyen rossz, és hogy csak a legjobbak lakhatnak Budapesten.


Tehát igen, nem jó egy-két hetet ilyen víz meg fűrészpor ízű kenyeren élni, míg a többiek kakaós csigát meg csokikat esznek.

2021. jan. 17. 11:47
 10/13 anonim ***** válasza:
Az én nagynéném is ilyen volt, eltervezte, hogy milyen iskolába fogok járni, mi lesz a végzettségem, hol fogok lakni. Persze, véletlenül sem úgy alakítottam az életem, ahogy ő gondolta. Csak azt nem vette észre, hogy a saját gyereke egy csődtömeg, és az irányításra neki lett volna szüksége.
2021. jan. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!