Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogy engeszteljem ki anyám?

Hogy engeszteljem ki anyám?

Figyelt kérdés
Fogalmam sincs hogy engeszteljem ki anyukámat.van egy élettársa akit utálok álandóan a szemébe mondom és tudja hogy nekem mennyire rossz de nem érdekli.a mai napon viszont olyat mondtam amit lehet nem kellet volna.és kijelentette hogy gyűlöl ês nem vagyok többé a lánya.nagyon megbántam és valahogy helyre szeretném hozni mit tegyek.SOS

2021. jan. 29. 21:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
74%
Mit mondtál?
2021. jan. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
52%
És korotok?
2021. jan. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%
Miért utálod az élettársát?
2021. jan. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Az élettársa még kiskoromba nagyon dúrva módszerekkel próbált meg leszoktatni dolgokrol.pl megvert mert a poharat a szélére raktam az asztalnak stb.és anyukámmal egy ideig szét mentek ekkor anyukám össze ismerkedett egy férfival sok ideig beszélgettek és utána anyukám kibékült a mostani párjával de a kapcsolatot megtartotta.én ma dühömbe a fejéhez vágtam hogy miért más férfival beszélget ha van valakije és ezt meghallotta amostani párja.ő hozzám vágta hogy utál meg hogy nem vagyok a gyereke meg miértnem tartottam a számat hát ez így röviden ennyi :(
2021. jan. 29. 22:30
 5/19 Savlekotő ***** válasza:
91%
Jézus Isten,és mit akarsz ki engesztelni ezen? Anyád hagyta h a kanja verjen,most meg félre jár és ezért is téged okol h lebukott a két szék közé esik,de nem tudod tartani a szád.. Itt nem neked kéne szégyellned magad..
2021. jan. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
5%
Te Édesanyádnak egyik párját sem fogod elfogadni soha, mert nem engeded, hogy boldog legyen!
2021. jan. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
84%
Szép kis család..
2021. jan. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nemtudom miből veszed le hogy eggyiket sem fogadnám el de biztos...🤷
2021. jan. 29. 23:25
 9/19 anonim ***** válasza:
23%
Anyukád jó nő? Keress másik palit neki.
2021. jan. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
79%

Én a helyedben inkább feljelenteném (/feljelentetném) anyukád párját gyermekbántalmazásért.

Anyukád pedig nem érdemli meg, hogy gyereke legyen, hagyd a p*csába. Hagyni, hogy megverjék a gyerekét, és a gyereket szidni le azért, mert ő megcsalja a párját..? Hát oké, értelmes nő lehet.


Egyébként mivel dühített fel anyukád?

2021. jan. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!