Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Szerelmes vagyok az unokatesóm...

Szerelmes vagyok az unokatesómba! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Én 17L ő pedig 19F. Szilveszterkor találkoztam vele sok idő után és úgy érzem beleszerettem. Mi legyen?

2021. febr. 3. 17:53
1 2
 1/13 anonim válasza:
24%

Nincs ezzel semmi gáz.

Jerry Lee Lewis-nak is az unokahúga volt a felesége, még sem ölték meg ezért, és a rajongók is maradtak a rajongók

2021. febr. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Szeress ki belőle, és keress másik palit (aki nem rokon...)
2021. febr. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%

Spontán szerettél bele, vagy történt köztetek valami, esetleg flörtöltetek? Korábban voltál már szerelmes? Volt párkapcsolatod?

Ha kölcsönös a vonzalom, akkor is érdemes kivárni, amíg tisztázódik, hogy mit is akartok egymástól. Ha pedig egyoldalú, akkor inkább el se mondd neki, mert kellemetlen lehet.

2021. febr. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Csak úgy spontán szerettem bele. Voltam már egyszer szerelmes de kapcsolatom még nem volt.
2021. febr. 3. 18:39
 5/13 anonim ***** válasza:
91%

ez ilyen kis plátói.

ilyen korban normális, még kamasz vagy, minden végletes, és érzelmes, és romantikusnak tűnő.

El fog múlni, anélkül is, hogy ráhajtanél és hülyeséget csinálnál.

Főleg, ha jön valaki más, akár csak tetszeni jobban , akár kapcsolatra

2021. febr. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
52%
Én is szerelmes voltam az unokatesómba vagy két éven át. Akkor kezdődött, mikor egy falusi sátras lagziban mi, gyerekek, késdobálóst játszottunk a hátsó udvarban. Tyúkól, disznóól, tehenek, kukoricagóré - és volt valami elkerített rész fűrészárunak; talán díszkerítést gyártott a tulaj, vagy mi. Szépen esztergált kis fenyőfa-lécek voltak a kések. A "késdobáló" (negyedikes nagyfiú) a kukoricagóré elé állította segédjét (ez voltam én, elsős kislány), és elkezdődött a produkció. Hát én majdnem berosáltam! És még vagy két éven át az unokatesóm volt a nagy szerelmem, míg ki nem derült, hogy a búcsúban egy vele egyidős, és nem rokon lánynak vesz köves gyűrűt. Azóta nem bízom az unokatesók szerelmében.
2021. febr. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%
Szeress ki belőle. Hidd el, nem jó a belterjesség
2021. febr. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%

Apámék 7-e voltak testvérek és van 15 unokatestvérem, ebből 2 lány, tehát marad 13, akik fiúk, ma már férfiak.

Életemben eszembe nem jutott fiúként tekinteni rájuk, pedig egyik jobban nézett ki mint a másik. Nekem valahogy nemtelenek voltak, ahogy én és a húgom számukra.

Igaz, hogy mindnyájan sikeresek voltunk az ellenkező nemnél, nem kellett rokonra fanyalodnunk.

Lehet, hogy ma már nem tiltja a törvény az unokatestvérek összegabalyodását, de akinek ilyen közeli rokonnal kapcsolatban erotikus képzetei vannak, azzal nincs valami rendben.

2021. febr. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%

Beteges. Rokonba nem szeretünk bele.

8-assal értek egyet. A rokonaimnak ilyen szempontból nincs "neme", ők nagybácsi, unokabáty, sőt a sógoroknak sincs. Normális emberben fel sem merül.

2021. febr. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Európa királyi házai keresztül - kasul rokonai egymásnak. Ezért is van az, hogy már nem házasodnak unokatestvérekkel, hanem külső (természetesen az arisztokráciához egzisztenciálisan felemelkedett, polgári) személyekkel.


Az unokatestvérek még hordozzák az esetleges sérült géneket. Mivel mindkettőben benne van, sokkal nagyobb az esély, hogy a gyerekükben kiüt.

Ez lehet akár betegség is (skizofrénia, szívbetegség, stb.), de főleg az előnytelen belső és külső tulajdonságok.


Íme a Habsburg-ház belterjes házasságainak az eredménye.


[link]


"Történelmi tény, hogy a közeli beltenyészet legextrémebb emberi esetei igen gyakran az egykori uralkodói dinasztiák családjaiban voltak fellelhetők. Mivel a királyi családokban dinasztikus, illetve politikai okok miatt gyakorinak számított a közeli rokonok között megkötött házasság, mindez jó terepet kínál a kutatóknak a jelenség vizsgálatára. Ahogy Francisco Ceballos, a spanyol University of Santiago de Compostela professzora mondja: „Európa királyi dinasztiái a humán populációk beltenyészeti laborjai."


Sehol nem volt ennyi nagybácsi-unokahúg közti koronás házasság

A Habsburg-házban régi szokásnak számított a közeli rokonok közti házasság, hogy a családon belül tartsák hatalmi befolyásukat, illetve hogy politikai szövetségeket kössenek.


EZÉRT TÖBBNYIRE A SAJÁT DINASZTIÁJUKON BELÜL HÁZASODTAK, VAGY MÁS URALKODÓI ROKONCSALÁDOKKAL,így sok volt köztük a nagybácsi-unokahúg és az első kuzinok párosa.

Közeli rokonok keltek egybe és nemzettek utódokat. Ennek hosszú távon természetesen igen káros következményei voltak.


EZ A FAJTA BELTENYÉSZET OKOZTA TÖBBEK KÖZÖTT A HABSBURG-HÁZ SPANYOL ÁGÁNAK KIHALÁSÁT IS, AMELYNEK II. KÁROLY KIRÁLY VOLT AZ UTOLSÓ TAGJA."


.

Olvasd végig a cikket, képekkel is illusztrálja. Remélem, elmegy a kedved a családon belüli szexuális vonzódástól.

Száz számra találsz egészséges párt magadnak. De famílián belül keresd!

2021. febr. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!