Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ha a rokonokat nem érdeklem,...

Ha a rokonokat nem érdeklem, az azt jelenti, hogy unalmas,selejtező, lényegtelen vagyok?

Figyelt kérdés
2021. febr. 26. 02:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire távoli rokonok? Az ilyen mittudoménhányadik unokatestvérem engem sem érdekel meg én sem őt max ha van valami családi összejövetel akkor ott beszélünk pár mondatot vagy írunk egymásnak szülinapkor ha kiírja a facebook de kb ennyi. Nem hiszem hogy hetente kéne vele beszélgetnem vagy vennem neki ajándékot születésnapjára mert akkor kb 40 emberre költhetnék minden évben
2021. febr. 26. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem sem érdekel sok rokonom, de nem is tudom róluk, hogy unalmasak-e stb.
2021. febr. 26. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Engem se érdekelne valaki, akinek lételeme, hogy nyafogjon.
2021. febr. 26. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Milyen rokonokat nem érdekled?
2021. febr. 26. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem, csak azt jelenti, hogy feltételezésük/felszines ismerésük alapján másnak tartanak, mint magukat (nem rosszabbnak! - másnak) és ezért nen találnak veled közös témát. Ha nincs közös téma, nincs beszélgetés. Ha nincs beszélgetés, akkor miért érdekeljed őket?
2021. febr. 26. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Van olyan unokatesóm akivel évi 2x találkozunk és nagyon jó a viszonyunk.

Nővéremmel van,hogy csak 1 hétig vagyunk a Balatonon akkor találkozunk.

Én személy szerint nem igénylem a gyakori találkozást. Még telefonon is 2-3 havonta beszélünk.

Mindenkinek halad az élete és valahogy mindig közbejön valami egyéb.

2021. febr. 26. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ha kevésszer beszél és kevésszer találkozik valaki a másikkal, az inkább távoli jó kapcsolatot, mint közeli, fontos kapcsolat?
2021. febr. 26. 07:40
 8/10 anonim ***** válasza:
Engem pl. anyám érdekel, a húgom, a húgom felnőtt fia, na meg a férjem, lányom, vejem. Ennyi.
2021. febr. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez azt jelenti, hogy nem vagy gazdag vagy híres. Lennél bármelyik, le se tudnád őket vakarni.
2021. febr. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Mit értesz ,,selejtező" alatt?
2021. febr. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!