Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért nem fogadja el a barátnő...

Miért nem fogadja el a barátnőm hogy a keresztapja egy maffiózó?21/F

Figyelt kérdés
A barátnőm 18 éves és kb mintha álomvilágban élne. Mi egy kisebb városban lakunk ahol mindenki ismeri az ő keresztapját. Én voltam náluk,az a ház alsó hangon 200 milliót ér. G osztályos mercedessel jár az apja, a fiának új s osztálya van. Csak ez a két autó van vagy 70 millió. Barátnőmék se szegények,de ott azért nem ez van. Ez nálunk nyílt titok hogy ez az ember benne van olyan dolgokban mint a kábítószer,prostik,gyilkosságról is hallottam már,de tegyük fel hogy ezek csak rossz pletykák. Miből van mégis több száz millió ft-ja egy embernek? És az a durva hogy elmész mellette az utcán és nem mondod meg róla. Egy jóképű jó megjelenésű kellemmes beszédű ember. Nem az a tipikus maffiózó. Több cége is van neki. Mindennel foglalkozik tényleg. Nagyon normális volt velem is de engem azért aggaszt ez a mérhetetlen sok vagyon. Barátnőm persze mondja hogy hát bejött neki az élet mert elkezdett vállalkozni,de én ezt nem hiszem el ez csak mese. Ha a házat meg az autót nézem csak az 300 milla. A cégeit ha hozzáadjuk az még legalább ennyi. Meg valószínű a bankba is van még neki ennyi.
2021. febr. 27. 21:20
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
88%

Én azt nem értem hogy miért rugózol ezen. Irigység?

Persze én sem bánnám ha ilyen vagyonom lenne, szerintem senki, de eszembe nem jutna ezen csámcsogni, abszolút nem érdekel hogy kinek mennyi pénze van, meg honnan.

Mint mondtad, normális és kedves veled. Ez alapján ítéld meg, ne az anyagi helyzete alapján.

2021. febr. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
85%
Endre bá'?
2021. febr. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
90%
Most te nem fogadod el, vagy a csajod?
2021. febr. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
87%
Gáll Feri?
2021. febr. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
88%
Csongrád megye?
2021. febr. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
61%
Mi közöd hozzá, kérdező?
2021. febr. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
92%
Honnan van egy embernek több száz milliója? Keresztszüleimnek 460 milliót ér most perpill a házuk. Range rover, merci terepjárók a garázsban. 2 uncsimnak 1-1 80 milliós ház, autók. És nem prostik futtatásából és drogból van. Egyszerűen egy, több milliárdos bevételű cégük van. Nyilván lehetnek simliségek de nem mindenki maffiózó, aki vagyonnal rendelkezik. Hidd el, tudom. Szinte ők neveltek. Szóval ez egy rosszul berögzült dolog benned.
2021. febr. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
78%
Ahogy látom, te meg azt nem tudod elfogadni, hogy tisztességes ember, rögtön ráragasztod az alvilági bűnöző matricát.
2021. febr. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
45%
Várpalota? :D
2021. febr. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
24%

Mert jóhiszemű és nincs olyan rálátása a dolgokra, mert gyerek.

Meg az nem derül ki a leírásodból, de lehet, hogy még családtag is, akkor meg elfogult is.

2021. febr. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!