Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Unokatesóm lenyúlta anyu...

Unokatesóm lenyúlta anyu pasiját. Hogy maradjak ki ebből?

Figyelt kérdés

Kb nyílt titok volt, hogy együtt van a pasi anyuval, csak nem vállalták fel a gyerekek miatt. Jó pár évig tartott.

Majd jött az unokatesóm (anyu testvérének a lánya), és összejöttek. Anyám persze lehordta őket a sárga földig, de nagyon szenved. Unokatesóm mossa kezeit, hogy nem tudta mi van anyuék között (ez nem igaz), a pasi meg simán lerázta anyámat. Szóval most anyu haragszik a világra.

Én simán csak csalódtam unokatesómban, nekem nem lenne gusztusom egyik családtagom pasijához illetve exéhez sem.

Anyu nekem panaszkodik, de én nem szeretnék állást foglalni a dologban. Mert nekem éppolyan hibás a pasi is.


2021. márc. 6. 14:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem add el a sztorit valami brazil/mexikói/török szappanoper gyártónak a szerzői jogokból vígan megéltek majd.
2021. márc. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
98%

"Hogy maradjak ki ebből?"

Szerinted? Ne beszélj erről a témáról, vigasztald anyukádat, de ne szidd a pasit, se unokatesódat. Ha erről beszél anyud, akkor csak simán hallgasd meg, és kész, ne válaszolj semmi sértőt és ennyi. Hát az emberek már azt sem tudják, hogy maradjanak ki valamiből?

2021. márc. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%
A pasikat nem lehet "lenyúlni+. A pasik félrekúrnak, meg lelépnek ha ők is akarnak. Az unokatesód lehet hogy nem tudta, anyád csávója, de a hapsi tudta hogy az a csaj anyás rokona. Szóval nem kéne műdrámázni hogy "ellopták" a pasit. Anyád beleválasztott, kifogott egy gerinctelen faszt, ennyi a sztori. A hapsi a bűnös, mert ő kúrt félre. Anyád meg örüljön hogy megszabadult a tetűtől aki dobta egy szűkebb lyukért.
2021. márc. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
68%

Na én a kedves uncsikát sem mosdatnám szemernyivel sem jobban, mert ő meg beleugatott hívatlan harmadik félként egy CSALÁDTAGJA kapcsolatába. Mit képzelnek az ilyen rohadt qrvák, mi a franc keresnivalójuk van egy párkapcsolatban élő embernél? Szerintem egy dekával sem kevésbé undorító, mint megcsalni a párunkat.

Kérdező, ha nem szeretnél belefolyni, mondd meg anyukádnak, hogy “anya, ez a téma nekem kellemetlen, nem szeretném, ha azt várnád, hogy mondjak véleményt”.

2021. márc. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
95%

Én se díjazom mikor kapcsolatba élőkkel kezdenek ki.


De azt valljuk be 2 ember kell ehhez is...


Engem is megcsaltak, nyúlták le a párom de a pasim is saram volt ugyanúgy!


Akit lehet vigyék azért nem kár...

2021. márc. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
80%
De akkor miért volt nyílt titok? Ha mindenki tudta miért kellett tagadni? Magadra vessen anyád, ha nem volt felvállalt kapcsolat, nem lehetett tőle a kanit elvenni, ha nem volt az övé.
2021. márc. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
95%

Van igazsága az utolsónak.


Anyuka nem akarta felvállalni


Így feltételezem pl szülinap, karácsony nem is volt ott, mint a párja.



Ki nem unja meg egy idő után?


Hány éves a pasi? Hány éves az unokahug?


Gondolom korban is közelebb állnak egymáshoz


Anyukádnak csak dugópajti volt.


Van mikor egy pasinak ennél több kell

2021. márc. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 gerati6395 ***** válasza:
88%
Hát úgy, hogy te ne nyúld le.
2021. márc. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
51%

Sokszor valóban jobb ha kimaradsz a dolgokból. DE néha nem az a fontos hogy ki maradj belőle. Ebben a helyzetben én mindenfeleképpen az anyukám mellé állnék. Mindegy hogy ki csapta be. Az unokatesó vagy a pasi, vagy éppen mindketten egyszerre. Mindegy mert ha még végig sem hallgatod azzal a címszóval higy ki akarsz maradni akkor azt fogod üzenni hogy lesz.od a problémáját. Ha szereted akkor viszont érdekeljen a baja. Az unokatesó átverte a saját anyádat. Mit akarsz? Ugyanúgy összejönni vele mintha semmi sem történt volna? Gondolom nem. Nem kell unokatesóddal veszekeded, semmit se mondani ha nem akarsz, de anyukádat viszont hallgasd végig. Amúgy igaza van ami nem mellékes.

És ugy vettem le higy jobban haragszik az unokatesódra. Szerintem azért haragszik jobban rá jobban, mert ő családtag.

2021. márc. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
53%
Tök mindegy hogy dugópajti volt vagy sem (ezt amúgy sem tudhatjuk). Rokon és barát párjával nem kezdünk.
2021. márc. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!