Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit tennètek ilyen helyzetben?...

Mit tennètek ilyen helyzetben?Meggyanúsított lopàssal a pàrom unokahuga.

Figyelt kérdés
Màsfèl èvvel ezelőtt vendègsègbe voltunk a pàrom unokahuga csalàdjànàl.Nagy csalàdi összejövetel volt.Utàna fura mód elèrhetetlenek lettek.Nem vàlaszoltak a szülinapi köszöntèsre sem.Aztàn megtört a csend.Komor hangon hívtàk a pàromat,ès azt mondtàk,hogy màsfèl ève vívódnak,hogy felhívjanak-e minket.Szerintük amikor ott voltunk vendègsègbe elloptuk a dugi pènzüket.Jobban inkàbb ràm gyanakodnak,de inkàbb biztosak benne,hogy èn loptam meg őket.Nagyon ledöbbentem,hogy ilyet feltèteleznek rólam-rólunk.Azt tudni kell,hogy ők a kisfiunk keresztszülei.Èn nagyon szerettem őket,ès mèlysègesen fàj,hogy ennyire nem bíznak bennem-bennünk.Mivel màsfèl èvig hallgattak róla,mèg nyomozni sem lehet,hogy ki lopta el azt a pènzt.Mondtam nekik,hogy akkor rögtön kellett volna hívni a rendőrséget,hogy vegyenek újjlenyomatot.Most így utólag màr veszett fejsze.Megy a vàdaskodàs,ès tönkre megy a csalàdi kapcsolat.Mit lehet ilyenkor tenni?Nincs semmi esèlyem,hogy bizonyítsam,hogy nem èn voltam?A gyerekeink együtt jàtszottak,a kislànyom ,ès a kisfiam azóta is zokog,mert többet nem mehetünk oda hozzàjuk.Rettentő igazsàgtalan az èlet!Egy mocskos tolvaj miatt hullik szèjjel a csalàdunk.

#Meggyanusítàs
2021. márc. 9. 18:24
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
94%
Hány éves vagy?
2021. márc. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
"Egy mocskos tolvaj miatt hullik szèjjel a csalàdunk." Ez nem igaz, a vádaskodó rokonok miatt hullik. Szerinted érdemes ilyenekkel tartani a kapcsolatot akik megvádolnak lopással? Milyen véleményük lehet rólad szerinted? Nekem nem hiányoznának. Az bosszantana hogy magamat nem tudnám megvédeni. Mondjuk te is mondhatod hogy nem hiszed el hogy volt ott pénz. Utólag mondhat barki bármit.
2021. márc. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Ja ed ha annyira el volt dugva az a pénz nem olyant kéne gyanúsítani aki tudja vagy sejtheti hova teszik a penzt? Nem hiszem hogy pont te tudnad..
2021. márc. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
32%
Vegyen ujjlenyomatot. Hat hogyne :D ez nem az NCIS.
2021. márc. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, elég furcsa történet. Egyrészt minek tartanak otthon dugipénzt, másrészt miért nem akkor szólnak, amikor észreveszik, nem másfél évvel később? Ők csak így beletörődtek, hogy a pénznek annyi, mindenféle nyomozás nélkül? Ha amúgy sem akarják veletek tartani a kapcsolatot, akkor ott rögtön is lehetett volna szólni. Szerintem tuti az egyik házastárs tüntette el, és nem tudott mást kitalálni, mint rátok fogni. Nem alkoholista náluk valaki?
2021. márc. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
45 èves vagyok kèt kisgyermek èdesanyja.Igaza van az egyik vàlaszolónak,hogy a vàdaskodó miatt hullik szèt a csalàdunk.Nem alkoholista egyikőjük sem.3 gyermekük van.Az viszont lehet,hogy egyikőjük elköltötte azt a pènzt,azt rànk kente.Sajnos ez màr lehet sosem derül ki.Ezek utàn biztos vège a kapcsolatnak.Pedig nagyon szerettük őket.Volt közös nyaralàs,ès àtbeszèlgetett estèink.A gyerekeink is imàdtàk egymàst.Voltunk együtt kiràndulni is,ès karàcsonyoztunk is együtt.13 èves az ismerettsègem velük.Nagyon sajnàlom,hogy ez így megszakadt.Most a kisfiunknak màs keresztanyja ,keresztapja lesz.
2021. márc. 9. 18:52
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez így, az ő részükről nagyon nincs rendjén. Azonnal szólniuk kellett volna, nem 1,5 év után.

A másik. Egy családi összejövetelen elég nehéz lopni.

Egy vendég nem nagyon van egyedül, pláne pont abban a helységben ahol a pénz van, és ugye nem is tudhatja, hogy ott van a pénz, mert ugye dugipénz.



Szerintem vagy otthonról vette el valaki, vagy ők elköltötték csak nem emlékeznek rá, vagy sosem volt dugipénz, hanem egy kitalált ürügy valami másra.

2021. márc. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Oszinten szolva, ha engem vadolnanak ilyennel alaptalanul, szo nelkul kimennek az ajton es soha tobbet allnek veluk szoba.


Ha masfel evig kattogtak azon, hogy vegul teged vadoljanak meg, akkor tuti hogy valamelyikuk a saros, rosszabb esetben siman megbolondultak.

2021. márc. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Azt nem mondtam,hogy az összejövetel estèjèn mi ott aludtunk nàluk,ès abban a szobàban volt a pènz.Èn nem tudom,hogy hol lehetett.Próbàlok visszaemlèkezni a szobàjukra,de mivel elèg fàradtak voltunk nem nagyon nèztük meg akkor a szobàjukat.
2021. márc. 9. 19:02
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia, nálunk is volt 10millió itthon és egy 40fős lakodalom. Senki sem tudta,hogy 2lépésre az emberektöl ott egy köteg 20ezres.

Én nem érzem korrektnek őket. Ez csak kitalált valami. Szerintem valamin megsértődtek és így akarnak rád hatni.

Ne dőlj be nekik, a párod meg megvédhetne. Látnak bármi fejlődedt? Vettetek uj autót? Vettrtek bármi nagy értéküt ami gyanakvásra adhat okot?

Mond meg nekik,hogy szerinted nem volt soha dugi pénz, csak valamiét le akarnak járatni.

Férgek!

2021. márc. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!