Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogyan hivnátok a szexmániás...

Hogyan hivnátok a szexmániás ffi rokonod aki csak azért hiv kislánynak mert szűz vagyok?

Figyelt kérdés
Ameddig nem tudott róla, addig érdekes mód nőként emlegetett, aztán egyszer előjött a téma. Azóta kislány vagyok, ami most már kissé röhejes.
2021. márc. 28. 19:09
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
68%
Ha engeded magad kigúnyolni, akkor meg is érdemled.
2021. márc. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
87%
Mondd el apádnak, hogy ez a pöcs szexuálisan zaklat téged, folyton disznó dolgokról akar veled beszélni. Aztán ha apád kiröhög, akkor ő is csak egy disznó, sajnos.
2021. márc. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 A kérdező kommentje:
Az ilyen 11 esek ne írjanak már. Volt egy kérdésem, köszi!
2021. márc. 28. 19:37
 14/45 anonim ***** válasza:
100%

Inkább, mint hogy rosszban legyél vele?

Úgy küldeném el a kedves kis anyukája jóillatú fenekébe hogy azt se tudná merre van előre. Nem kell lesüllyedni az ő szintjére ezzel a hülye becézgetéssel, egyszer kell meghúzni a határt, és annyi. Ha folytatja egyszerűen ott kell hagyni. Ha ezt a szüleid nem értik meg, akkor ott igen nagy bajok vannak. Már alapáraton az hogy ilyenekről faggat csak mert "szexmániás" is felér egy enyhébb szexuális zaklatással. Ha hiánya van mondd neki hogy menjen aztán verje ki valahol... 🙄🤷‍♀️

2021. márc. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
37%

Ebből nem derül ki az sem, hogy szexmániás lenne az illető. A "faggatás" is lehetett csupán kérdés-beszélgetés, mert meghőkölt.


Néhányan meg szexmániásnak és perverznek képesek titulálni bárkit, aki bármi jellegűen szexualitáshoz kapcsolódó dolgot említ. Mivel annyira tabusítva vannak ezek és sokan prűdek, meg totál egysíkúak. Ráadásul a kérdező nő lehetne tán a kora szerint, de még mindig itt tart, szóval kislány.


"Most én aztán leszrom hogy tudja, inkább minthogy rosszban legyek vele" - ez is eléggé érdekesen hangzik


"akarok már valamit hogy kicsit észrevegye magát"

- hát fejezzed ki magadat!


hogy téged zavar az, hogy kislányként emleget... amitől még simán emlegethet úgy is

2021. márc. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
100%
Na, megvan, jó ez neked, elvagy a helyzetben, mindjárt elkezded védeni a tahó rokonaidat.
2021. márc. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
96%

ma 19:39-es vagyok


sok számít azon is, hogy hogyan és miképpen

mivel könnyen meglehet, hogy a kérdező brutálisan eltúlozza a dolgokat, én ezt nem zárnám ki

2021. márc. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
89%

Ilyen alakkal jóban van a családod????

Apádat nem zavarja, hogy a te szüzességeddel foglalkozik? Normális apa úgy képen törölné az ilyen rokont, hogy arról koldulna!

Nem, nem pasiból van! Bunkó, primitív állatból van!

2021. márc. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
94%

Gusztustalan bunkó. Miért hagyják? Miert hagyod? Egy ilyen után apám a pillanaton vágta volna ki az illetőt. Igaz, nálunk meg a szex vt tabu-téma, de legalább eszébe se jutott volna faggatni erről senkinek.

Jogod van a saját határaidhoz, és NEM vagy köteles bárkinek minden kérdésére válaszolni. Azt kell mondani, hogy ehhez az illetőnek semmi köze, és hogy képzeli. Gyakorolni kell, mert a nemet mondás a nőknél speciális helyzet...

Légy nagyon határozott, ha "olyan a szitu" (különben ribizli vagy), annak ellenére, hogy kiskorunktól azt tanuljuk, hogy kedvesen mosolyogva kell engedelmeskedni és szépen kell válaszolni, ha kérdeznék...

2021. márc. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
79%

ma 19:39-es hosszú válaszoló és 19:40-es vagyok


Kiegészíteném, hogy bizonyára a felfogása miatt kislány, nem pedig a szüzessége okán.

2021. márc. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!