Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Szerintetek is furcsa, hogy...

Szerintetek is furcsa, hogy legjobb baràtnők vagyunk a leendő sógórnőmmel?

Figyelt kérdés
Itt ahogy olvasgattam,kb ugyan az a kategória mint az anyós :D Màsok is furcsàlljàk hogy ennyire szoros a viszony, főleg a csalàdom,mert előző kapcsolatomban utàltam az "aktuàlis hölgyet". Most viszont megtalàltam a lelki târsamat. Bàr felnőttek vagyunk, szeretünk mèg össze öltözni is.Alkatunk, magassàgunk , hajszín ,bőrszín, szemüveg minden stimmel. Mintha ikrek lennènk.
2021. ápr. 11. 23:40
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem egyáltalán nem furcsa, húgom és a barátnőm között is nagyon szoros a kapcsolat, igaz nem legjobb barátnők, de számíthatnak egymásra, aminek én nagyon örülök, mert mindketten fontosak nekem.
2021. ápr. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Lehet te jössz be a a tesódnak azért őt választotta :D
2021. ápr. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Semmi furcsa nincs ebben, örülj neki, hogy ilyen jó a viszonyotok.
2021. ápr. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%

Az, hogy jó a viszonyotok, egyáltalán nem furcsa, és átlagban messze nem az anyós-kategória.

Az viszont kicsit bizarr a tesó ízlésének részéről, hogy külsőre hasonlítotok...

2021. ápr. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
40%

Utolsó

Miért lenne bizarr?

Van is egy ilyen mondás, hogy általában a fiúk egy olyan nőben találják meg a boldogságot akiben látják a számukra legfontosabb nőt. Gyakori például, hogy az anyjukat stb.

2021. ápr. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
Nem fura, sőt irigykedek. Az én sógornőm nagyon prolin viselkedik, minden kis dologban és könnyen megsértődik és bizonyos dolgokban nagyon ostoba, ami nem lenne gond,de ennek ellenére folyton okoskodik és lenézi az embert. Olyan jó lenne ha nekem is egy kedves sógornő jutott volna. Például évekig úgy adta elő a munkáját, mintha egy főnök lenne és folyton leszólta az én munkámat, aztán kiderült csak sima titkárnő, tényleg irigyellek.
2021. ápr. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem a rokoni kapcsolat határozza meg, hohy szeretünk vagy utálunk valakit, hanem a személyisége
2021. ápr. 12. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem fura! Mi ugyanígy vagyunk a sógornőmmel. Imádjuk egymást! Lélektársak vagyunk. 🤗🤗🤗
2021. ápr. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Örülj neki :)


Exem húga és a mostani párom húga is távolságtartó. Nem probléma, nem bunkó, meg tudunk beszélgetni is, de van egy marha nagy szakadék köztünk. :)

2021. ápr. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az előző nem hivatalos sógornőmmel olyanok voltunk mint a testvérek. Olyan jó volt! Szerettem öt. Megvedtük egymást. Megvédtem a testvérével szemben is.


Most meg egy barom nárcisztikus sógornőm van, aki azt hiszi ő a világ közepe és mindenkitől többet ér. Szerintem meg nem. Ezért még is utált. Fáj az igazság neki.... Ezert inkább átnéz rajtam. Nem bánom. Semmit sem vesztettem azzal, hogy leszar minket. Nekem csak jó. Férjem fájlalja a dolgot, de fél tőle. Fél szembe menni vele. Hát akkor ez van...

2021. júl. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!