Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit tegyek, hogy jobbra...

Mit tegyek, hogy jobbra forduljon a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
A sógornőm szítja közöttünk a bajt. Mindenféle fondorlatos, pszichológiai trükkökkel kihozza belőlem és a fejemből azt, hogy veszekedjunk. Az egész családban O a szent, mindenki tart tőle. Az a bajuk, hogy én nem. Én vagyok az egyetlen aki nem hagyja vele szemben magát. Nagyon tudja az embereket manipulálni. A férjem sem hisz nekem. A kapcsolatunk jó, se egy hangos szó vagy vita. De amikor ez a no megjelenik meg beszélni sem beszélünk. A férjem nem hisz nekem sajnos. Úgy érzem tehetetlen vagyok. Válni nem akarok mert szeretem. Én a sogornommel is törekedtem a jó kapcsolatra, mindent megtettem a békesség miatt, de nem megy. Eluldoz mindenkit a testvére mellől. Szörnyű amikor egybe gyomorral várom hogy mit produkál. Állandóan mossa az agyát. Segítsetek, hogy mit tehetek még. Valami tanáccsal. Mikor lesz ennek vége már?
2021. máj. 3. 06:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%

10!


Senki nem kritizált, példát várt mindenki.

2021. máj. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
A férjem beteg. Nem ehet meg akármit. Emiatt sokszor feküdt már kórházban. Minden lehetséges módon próbálok segíteni hogy a táplálkozása megfelelő legyen. Na jön a tesó azzal hogy nem kell tartani a diétát, direkt olyan ételt főz neki amit nem ehet meg. Nyilván kívánja mert imádja. De nem szabad mert a diétát tartani kell. Ez csak egy pl. És szerintem elég komoly. Erőszakoskodik hogy márpedig megeheti mert semmi baja sem lesz tőle. Sajnos lesz. Én szenvedek vele. Én járok vele kórházból kórházra én kotyvasztok minden délután még szoktam bele az új eletmodba. Pihennie kell sokszor a kórházak után. Nem hagyja, hívja dolgozni. A férjemet idegesíti hogy bizonyos időközönként csak én vagyok a kenyerkereső. És ez csak egy dolog. Csak sajnos mindennaposak.
2021. máj. 3. 18:13
 13/16 anonim ***** válasza:
67%
Magyaran hulye a férjed, nem kell ezt a sogornore kenni. Baxus ha férj, akkor nyilván felnott, nagykorú, önálló akarattal és némi értelemmel rendelkező ember, aki csak feléri ep esszel, hogy ha nem ehet x dolgot, akkor nem ehet x dolgot. Ha ez nem megy neki, akkor vagy értelmi fogyatékos, vagy szimplán hulye, de nem a sogorno a probléma.
2021. máj. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Nem is eszi meg. Hanem direkt főz olyat hogy megkívánja.
2021. máj. 3. 19:20
 15/16 anonim ***** válasza:

Már ne is haragudj, ha a férjed, aki - legalább is elvileg - felnött ember, nem képes betartani a diétáját, hanem mindig torkoskodik, ott föleg nem a sógornö a hibás. Egy értelmes ember fel tudja fogni, hogy bizonyos élelmiszereket nem foyaszthat, akkor sem, ha ott van elötte.

Ha meg beteg és pihennie kell, akkor egyszerüen megmondja, hogy nem megy sehová - ha mégis megy, az a saját hülyesége!

2021. máj. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Most egy lakásban éltek a sógornövel vagy mi van?

Ha a sógornöd föz valamit, az a férjed hogy látja?

2021. máj. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!