Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Elegem van már az unokatesómbó...

Elegem van már az unokatesómból. Kihasznál. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mind a ketten 16 évesek vagyunk. Úgy érzem, hogy kihasznál engem. Amikor átjön hozzánk, felzabálja az egész hűtőt, ugráltat, mindig nekem kell kiszolgálni mindennel. Aztán most el szeretném adni a tabletemet, (mivel zongorára gyűjtök) és megkért hogy adjam már neki oda ingyen. Mondom magamba hogy biztos hogy nem, hülye tán nem leszek... Van egy régi rollerem amit szintén nem használok, megkérdezte hogy mióta nem használom mondtam neki hogy tavaly nyár óta mióta kilyukadt a kereke. Erre elkezdi: "add már nekem". Természetesen nem adtam neki. Nekem mindig ugrani kell ha csettint de persze ha én kérem meg hogy kisérjen el a boltba ruhát venni akkor "jajj tanulnom kell" oszt közbe meg 2-es tanuló de persze ő mindig tanul... Unokatesó, nem kéne vele rosszba lennem de annyira idegesít.

2021. máj. 12. 18:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
99%

1. Nem ugrasz neki csettintésre

2. Felvilágosítod, hogy mekkora tapló

2021. máj. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Hogy viszonyulsz ahhoz a lehetőséghez, hogy legközelebb elküldöd a véres r.etekbe, hm? Ha ugrasz neki, magától nem veszi észre magát.
2021. máj. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

"mindig nekem kell kiszolgálni mindennel. " Meg fogsz lepődni: Nem KELL. az már más kérdés, hogy hagyod magad.

"Mondom magamba hogy biztos hogy nem, hülye tán nem leszek..." miért magadba?

2021. máj. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%

"Unokatesó, nem kéne vele rosszba lennem de annyira idegesít."


Látszik hogy még gyerek vagy...


Szépen elküldödd a k***a anyjába. Amúgy mit lebzsel mindig nálatok?

2021. máj. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%
Én suttyomban kamerára venném, hogy hogy bánik velem, amikor senki se látja és ennek birtokában megmondom, hogy innentől kezdve én szarok rá és láthatják miért. Meg ő zabálja ki a hűtőt, nem én.
2021. máj. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondj neki nemet. Ha akarod, magyarázattal (a tabletet eladni szeretném, mert szükségem van a pénzre, zongorára gyűjtök... nem hozok most neked a hűtőből semmit, egész nap ugráktam, fáradt vagyok, neked is van lábad... nincs kedvem most ahhoz hogy átjöjj, egyedül/mással szeretnék időt tölteni), de tudd, hogy nem tartozol neki magyarázattal. Ha csak annyit mondasz, "nem", az is éppen elég.
2021. máj. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Addig fogja csinálni,amíg hagyod!

Meg kell mondani normálisan,hogy mi a probléma!(tudom,hogy kellemetlen,de enélkül nem lesz változás)

Ha nem érti meg,nem kell beengedni.

2021. máj. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Állj oda szépen, és nyugodtan mondd meg neki hogy te nem vagy a cselédje.
2021. máj. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne kérd meg, hogy menjen el veled ruhát venni, ne hívd át, vegyél vissza a kapcsolatból, bánj vele hűvösen, a követelőzéseire mondj nemet. Ha valaki zavar, kihasznál, nem kell vele kapcsolatot tartani, csak mert rokon.
2021. máj. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt minél előbb meg kell állítani, később csak többet fog kérni.
2021. máj. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!