Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Utalom a sogornomet?

Utalom a sogornomet?

Figyelt kérdés

Hogyan lehetne kikuszobolni, hogy tobbet ne lassam a sogornomet?

Ó beletette a pi***ajat a joba, amivel nincs is baj. Haz, auto, 1 fiu, 1 lany stb.

Mi nemetorszagban elunk es ugye, amikor hazalatogatunk naluk alszunk.

Na ott aztan kapom a kedves keresztkerdeseket.


- Ti miert alberletben eltek, engem tokre nyugtalanitana ha nem lenne biztos otthonom.

(Azert bmeg, mert nekem aposomek nem tettek a seggem ala semmit)


Meg nekunk 2 lanyunk van, ok most tudtak meg, ujra fiugyerekuk lesz

Sogornom igy akarta, hogy 1 fiu, 1 lany, 1 fiu. Es akkor megy a nagy sajnalkozasa, hogy hat igen, en nem tudom milyen nagycsalados, fius anyukanak lenni.


Na meg persze a sorozatos panaszkodasa,,hogy neki mennyire nincs segitsege. O tudja milyen egyedul a gyerekekkel. Holott korbeugralja az egesz csalad, a kolykok allandoan nagyszuloknel.

Utalom ot, komolyan!

De persze parom nem szeretne rosszban lenni vele, mert a testvere. De en tobbet egy percet nem toltok naluk.


2021. máj. 13. 10:53
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/74 anonim ***** válasza:
98%
Ha ennyire utálod, akkor minek alszol nála? Ő tesz szívességet neked, nem fordítva. Nem kell odamenni, lehet aludni szállodában is.
2021. máj. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/74 anonim ***** válasza:
91%

Te sem vagy különb, ha évi maximum két alkalommal találkoztok, akkor nála vendégeskedhettek és ezt sem vagy képes elviselni!

Megoldás, legközelebb szállodába mentek és csak a férjed találkozik vele, te meg addig azon hözöngsz, hogy miért nem tud meghívni és miért kell szállodára kiadni pénzt!

2021. máj. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/74 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű a megoldás: ne menj oda. Házhoz mész a lófaxért.... Én nem megyek ahhoz akit nem bírok.
2021. máj. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/74 anonim ***** válasza:
100%
Baromi egyszerű: nem mész hozzájuk.
2021. máj. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/74 A kérdező kommentje:

2-es nem vagyok kulonb? Nem is az a cel.

De tobbszor megyunk, mint evi 2 alkalom es en tishteletben tartom, hogy ott vagyunk. Nem szolom le vagy barmi.

2021. máj. 13. 11:13
 6/74 anonim ***** válasza:
78%
Menj szállodába, biztos telik a német fizetésből
2021. máj. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/74 anonim ***** válasza:
82%
Olcsóbb meg nem lesz a kenyér neked attól hogy irigykedsz rá, most jól érzed magad ettől hogy itt szapulod? Arról csóri nem tehet hogy milyen nemű gyerekei fogannak, az apa spermájától függ. A panaszkodást meg nem kell felvenni, nekem is vannak ilyen ismerőseim, már amikor rákezdene a panaszáradatra otthagyom. Miért nem vagy okosabb nála? Ne menj oda és kész, menjetek szállodába addig.
2021. máj. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/74 A kérdező kommentje:

Kedves 7-es pont ez bant a panaszkodasa, meg az, hogy engem huz le folyamatosan. En tudom, hogy mitol fugg a gyerek neme, de o meg tudja jol, hogy en fiut szerettem volna.

Tehat direkt kot bele olyan dolgokba. Es nekem jopofat kell hozza vagnom.

Igen, jolesik, hogy itt szapulom.

Nem mondhatom el senkinek, elmondomhat mindenkinek

2021. máj. 13. 11:26
 9/74 anonim ***** válasza:
98%
Engedd el a füled mellett azt kész, és ne menj oda, ez a megoldás. #7.
2021. máj. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/74 anonim ***** válasza:
89%

"Hogyan lehetne kikuszobolni, hogy tobbet ne lassam a sogornomet?"


Erre tényleg csak azt lehet válaszolni, hogy nem ő megy hozzátok. hanem ti mentek őhozzá, tehát ne menjetek!

Vagy olyan választ vársz, hogyha jöttök, tegye a lábtörlő alá a kulcsot, ő meg takarodjon szállodába?

2021. máj. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!