Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Csak én gondolom,hogy családba...

Csak én gondolom,hogy családban veszekedés,mindig a nők miatt van?

Figyelt kérdés
Leszögezem,hogy nő vagyok,és nem utálom a nőket,vannak legjobb barátaink,és akit legjobbnak tartok szintén nő :) ne értsetek félre. Csak akár párom családjában,vagy enyémben,vagy barátainknál ( családosok) anyósok,apósok,sógorok stb,mindig a nők irigyek vagy,kritizálnak,vagy kérkednek,vagy panaszkodnak jobban (én igyekszem jó lenni) és ha konfliktusok vannak,de kivonnánk a nőket,akkor semmi dráma nem lenne a családban ,a férjek nyugisak,poénkodnak csak,nem érdeklik őket ilyen érzelmi témák,könnyebb is nekik ugy érzem :) vagy vannak kivételek? Te kiket vonnál ki ismerőseidnél,amitől ugy éreznéd,jobb lehetne a viszonyotok a másik családdal,ha ő nem lenne?
2021. máj. 14. 13:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%
A mi családunkban az apám generálja a konfliktusok 90%-át.
2021. máj. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
76%

Nemcsak te gondolod úgy, pár ostoba még igen. :) Nálunk nincs veszekedés, mert anyám elvált a bántalmazó apámtól, aki a fűbe is belekötött, ha olyanja volt. Férjem szülei meg együtt vannak, mert az apja terrorban tartja az anyját és elszedi a pénzét. Mesélhetnék róla, milyen gyerekkora volt, mennyit ordibált velük az apjuk, vagy mennyiszer verte őket meg. A szomszédba is jött már rendőrség, mert berúgott az apa és a kamasz gyerekei kihívták, mert megijedtek tőle. Na, ez csak egy pár példa volt a közvetlen környezetemből, amúgy meg:

[link]

2021. máj. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
97%
Nem. Egy közeli jó barátom (fiú) félárva és ketten vannak az apukájával. Ők is rengeteget veszekednek.
2021. máj. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Metionin ***** válasza:
95%
Nálunk szinte minden férfi alkoholista és miattuk van konfliktus. Idegbetegek a feleségeik, az tény de a körülményeket tekintve nem csodálom.
2021. máj. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
93%

Egyszer húgom felmosta a lakást. Papám pont akkor jött át a szomszédból, semmi sürgős, vagy fontos dolga nem volt, csak át akart jönni. Húgom megkérte, hogy várjon 10 percet amíg felszárad a felmosás. Papám nem várt, mert hát nem tart semeddig felmosni mégegyszer. Húgom persze ideges lett, összevesztek, papám meg duzzogva haza ment.

Lehet mondani, hogy húgom kezdte a veszekedést, meg ő volt hisztis, de tényleg ő lett volna a hibás?

Sajnos még ma is rengeteg férfi nagyon "nyugis", szarnak mindenre, leginkább a nő munkájára a házkörül, mert az ugye alap elvárás. Ha meg a nő szóváteszi, akkor rá lehet fogni, hogy sárkány, és nyugisan felszisszenteni a következő sört.

2021. máj. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
89%

Nalunk inlabb a paai akik generaljak a vitata veszekedes.

Vagy a beszolassal vagy azzan h semmit nem akarnak csinalni.

2021. máj. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem inkább az van, hogy ahol (rokonságban) két ember ki nem állhatja egymást, és ezért nem lehet pl. tartani egy rokoni összejövetelt (vagy ha lehet is tartani, de elég necces), erre azt mondanám, hogy általában az a két ember tuti, hogy két nő.
2021. máj. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
98%

Ez személyiség és nem nemfüggő.

ha valaki olyan alkat, típus, akkor az élő fába is beleköt, akár férfi, akár nő.

Az én családomban, felmenőim között ez javarészt a férfiakra volt jellemző, férjeméknél viszont mindig női oldalról indul az összes, sza*keverős konfliktus, most is épp benne vagyunk egybe nyakig, ezt épp sógornőm bírta generálni a fene nagy jódolgában.

Anyóstól is jön minden földi jó, de őt én alapon szeretem, meg nincs benne semmi rosszindulat, csak nem normális szegény, így a tőle érkező cunamikat általában sikerrel megoldjuk annyival, hogy ignoráljuk (mármint nem őt, csak a csodás ötleteit, meglátásait).

Szóval nem, ha jön a sz*r, akkor csőstől jön és nem nempreferált, hogy kitől éppen.

Inkább azt mondanám tapasztalat alapján (ettől még nem lesz igaz), hogy a nők gyakorta hajlamosabbak kombinálni és keverni azt a bizonyost, ez talán genetikailag jobban kódolt az esetükben, de a botrányokat, veszekedéseket szerintem frankón és igazságosan elosztották egymás között a nemek, nem sajnálta egyik sem a másiktól az 50%-ot.

2021. máj. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
87%
szerencsére nem mindenki szexista :)
2021. máj. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
92%
A nők csak hamarabb kimondják ha böki valami a csőrüket, vagy amit csak simán gondolnak valamiről. A férfiak meg kussolnak általában, akkor is ha bajuk van, vagy mondanának valamit, csak ne legyen konfliktus. Most akkor melyik a jobb? A férfiak is ugyanúgy kérkednek, irigykednek, kritizálnak, csak vagy csak magukban, vagy pedig meghallgatják a másikat, és csak magukban gondolják, hogy "jesszusom, mekkora egy fax ez az ember". Ez rohamosan látható abban, hogy a férfiak sokkal nagyobb megmondók lesznek pár sör után. Én pl részegen és józanul is ugyanazt megmondom, ugyanazt gondolom. De egy spicces pasi általában tööök máshogy viselkedik. :D Persze ez is általánosítás, de ezek az én tapasztalataim.
2021. máj. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!