Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Apám nője mindenbe beleszól...

Teblxrd kérdése:

Apám nője mindenbe beleszól mit tegyek?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok és 9 hónapja van egy barátnőm. A nő nem szereti ha itt van a barátnőm, és többször is rajta kaptam őt hogy telefonba elhord minket hogy mi a f**nak van itt. Ezelőtt egy olyan cikis dolog részese voltam hogy nálam volt a barátnőm és megkérdezte apámat" Meddig marad a lány"?

Aztán a múltkor bejött 10 percre a barátnőm mert vártuk a vonatot és szembe találkozott a nővel mert jött ki a bmnőm wcről, majd a szobába bementünk és annyit hallunk hogy apámnak azt mondja "Megbeszéltük h ne jöjjön". Aztán mindketten kimentünk a barátnőmmel és elkezdtük kérdezni hogy mért nem jöhet ide a barátnőm? A nő hebegett habogott össze vissza. Azóta a nővel nem szólunk egymáshoz



2021. máj. 27. 15:16
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
23%
Barátnődékhez tudtok menni?
2021. máj. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
96%
Apukád létező, élő személy? Mert a leírásban nem térsz ki az ő reakcióira.
2021. máj. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
94%

Apáddal kéne ezt megbeszéled szerintem. Hogy az ő nője nem a te anyukád. Legyen szíves ne szóljon bele abba, hogy felhozod a barátnőd, mert ez nagyon rosszul esik neked.


Főleg, hogy nem derült ki az írásodból hogy konkrétan mi baja a lánnyal, csak annyi hogy ne legyen ott.

Még azt is el tudom képzelni hogy féltékeny egy nála fiatalabb lányra, ezért nem akarja látni. Sok fura ember van...

2021. máj. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 Katona Dius ***** válasza:
91%
Apudé a ház, vagy a nőé? Ha a nőé, akkor megválogathatja, hogy kit enged be a saját házába. Ha apudé, akkor nem sok köze van hozzá.
2021. máj. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
14%
3 de az is lehet, hogy valami büdös, csöves nő a barátnő, esetleg lop is. Az ő álláspontja nincs itt és az apukáéról sem esik egy szó sem.
2021. máj. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
98%
Először is a nőé a lakás vagy apukádé? Ki ő apukádnak? Éppen aktuális nője vagy élettársa? Nem lehet megbeszélni vele a dolgokat? És apukádnak mi a véleménye? Én leültetné őket együtt, akkor amikor nincs ott a lány és rákérdeznék mi a probléma.
2021. máj. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
33%
5 vagyok, a kérdező barátnőjére gondolok, hogy lehet lopós, a fater nője joggal űzi.
2021. máj. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
92%

Eszerint apukáddal laksz. Anyukáddal milyen a kapcsolatod? Mennyire lehetséges nála lakni?

Apukádnak mióta van ez a kapcsolata? Mennyire van belezúgva a nőbe, tehát mennyire lehet értelmesen beszélni vele arról, hogy neked problémád van vele?

Apukád a kulcsember, neki kéne a nőjét helyre tennie.

2021. máj. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonymousreview60 ***** válasza:
88%

Ha apádnál laktok, és apádnak ott a nője, akkor te is felviheted a barátnődet. "mért nem jöhet ide a barátnőm?" Ezt én is megkérdezném.

Ha a nőnél laktok, akkor az ő szava dönt.

2021. máj. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
22%
Lehet, hogy attól tart, hogy a lány az Apukát is elcsábítja?
2021. máj. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!