Mit tanácsolsz?

Figyelt kérdés

Apámék elváltak, anyával lakom, most vagyok 22 éves. Apám mindig hívogat telefonon erőszakoskodik, ha meg oda megyek apám meg a mostoha anyám, nagy néném, apai mama le hordják mindennek anyumat meg anyum anyja mivel már nem él mindig úgytesznek v*rjék a mamának a halott földjébe meg vesse ki a föld😢 2 éve halt meg akkor 20 éves voltam pont a szülinapom után 1 nappal halt meg! Nagyon szerettem egy unoka voltam neki 😢 mindig őt ócsaroljak a halott személyt meg anyumat es csodálkoznak hogy nem megyek oda? Kik ezek közben meg sose kellettem nekik, gyerektartast nem fizetett nekem sosem. Es beszelik rollam a faluba milyen undorító vagyok eldobom

Őket?? Ezek utan hogy menjek... 😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢


2021. máj. 30. 15:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező menned
2021. máj. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Írni miért nem tudsz?
2021. máj. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

Továbbra is azt tanácsolom, hogy ne tedd fel minden egyes nap ugyanazt a kérdést, mert rohadt unalmas már.

Jelentve.

2021. máj. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Telefonszám letilt és kész. Már rég nem vagy köteles látogatni őket.
2021. máj. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én annyit tettem volna a helyedben, hogy az első alkalommal, amikor anyámat meg az elhunyt nagymamámat ócsárolják, hogy ha még egy rossz szót hallok róluk, akkor engem többet nem látnak.


És ehhez tartottam volna magamat.


Azzal meg nem foglalkoznék, hogy vadidegenek mit gondolnak rólam a faluban.


Amúgy szerintem nyugodt lehetsz, hogy ha apukád meg a családja így viselkedik, akkor inkább róluk vannak az értelmesebb emberek rossz véleménnyel a lakóhelyén, mint rólad, akit nem is ismernek.

2021. máj. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
22 éves vagy? Igen? Ideje lenne a t*keidet előkapni a gatyából és leordítani az anyádat/nagyanyádat gyalázók fejét.
2021. máj. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj többet. És nyugodtan mondd el a faluban MINDENKINEK, hogy miért. Hidd el, nekik lesz kínos és még is érdemlik.
2021. máj. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!