Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Keresztszülő temetésén nekem...

Keresztszülő temetésén nekem a családdal kell ülnöm a koporsó mellett?

Figyelt kérdés
Csütörtökön lesz a keresztanyám temetése, viszont nem tudom, hogy nekem a családdal kell ülni a koporsó két oldalán, vagy elég a tömegben állnom? Mitől függ ez?

2021. jún. 7. 14:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Nekem is nemrég temették keresztanyámat, nem a családdal ültem.
2021. jún. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Ahol tetszik, ott állsz. Nincsenek erre szabályok...
2021. jún. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 One 77 válasza:
94%
Szerintem csak akkor "kellene", ha nagyon közeli kapcsolatban álltatok
2021. jún. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Közelinek közeli kapcsolatban álltunk, a szüleim is, a gyerekeikkel is szinte testvéri a kapcsolatunk, csak ezért kérdezem.
2021. jún. 7. 15:29
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Közeli rokon a keresztenyád, pl. nagynéni? Akkor igen, a család általában a koporsó mellett foglal helyet.
2021. jún. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
nekem nagyon jo a viszonyom a keresztanyammal mindenkepp a csalad mellett állnék
2021. jún. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%
ha nem volt vele jó a kapcsolat állj a tömegbe
2021. jún. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha vérrokon is, akkor igen. Ha nem, akkor a családjától függ. (Nem csak a kapcsolatotokon, de olyan "prózai" dolgokon is, hogy pl. hány családtag vagy nálatok közelebbi rokon van.)
2021. jún. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
33%

Nem. A keresztszuloseg nem rokoni kapcsolat, nem vagy csaladtag.

Ha nagynéni volt esetleg, akkor ugyan csaladtag vagy, de csak tavolabbi, igy max annak a szülődnek lehetne/illene a családdal ülnie, akinek a testvér e volt

2021. jún. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
94%
nyílván ez attól is függ, hogy a közeli rokonok mennyien vannak. ha csak összesen két rokona van, akkor nyílván oda kell állnia a távolabbi rokonoknak az első sorba. de általában ez nem jellemző.
2021. jún. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!