Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Sógoraitokkal/sógornőitekkel,...

Sógoraitokkal/sógornőitekkel, ill. unokatestvéreitekkel milyen a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés

2021. jún. 14. 13:46
A kérdező szavazást indított:
Sógóraimmal/sógornőimmel, ill. unokatestvéreimmel is egész baráti a viszony, családi összejöveteleken kívül is csinálunk velük programot.
Csak a sógoraimmal/sógornőimmel barátibb a viszony, unokatestvéreimmel max. csak családi összejöveteleken találkozok.
Csak a unokatestvéreimmel barátibb a viszony, sógoraimmal/sógornőimmel max. csak családi összejöveteleken találkozok.
Sógoraimmal/sógornőimmel, és unokatestvéreimmel is csak max. családi eseményeken találkozok, külön programokat nem csinálunk velük.
78 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Egyikkel se tartom a kapcsolatot. Uncsitesóm megk*rvult, másik Angoloknál, sose látom, nem mintha mély lett volna a kapcsolatom vele, sógor egy olyan mértékben introvertált ember, hogy még nője se volt, pedig lassan 40 éves. De nem is hiányoznak túlzottan.
2021. jún. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%

Jó.

Gyakran találkozunk.

2021. jún. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%
unokatesókkal nehéz bármilyen kapcsolatot tartani, nem egy országban élünk, a legtöbb még iskolás korú, ők azzal vannak elfoglalva. sógorral alig van közös bennünk, mégis szorosabb a kapcsolat mert vele egy országban élünk.
2021. jún. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
Uncsitesókkal semmilyen. Sógoraim meg nincsenek.
2021. jún. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%

Csak egy uncsitesóm van, ha összefutunk, akkor beszélgetünk, de ennyi.

Nekem nincs testvérem, a férjem testvéreit pedig nem ismerem.

Szóval összegezve egy nagy nulla. :) De én erősen szociofób vagyok.

2021. jún. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
97%
Sógorokkal, sógornőkkel semleges, uncsitesókkal jó
2021. jún. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Metionin ***** válasza:
92%
Unokatesóimmal semmilyen, nem tartom a kapcsolatot velük. Sógornőm meg a férje, hát évente párszor látom őket 10 percre és az is bőven sok mert akkor is csak felvágnak meg hencegnek.
2021. jún. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy sógornőm van, azt imádom.

Unokatesók szétszórva a világban, de rendszeresen kapcsolatban vagyunk.

2021. jún. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartom a kapcsolatot az unokatestvéreimmel, sógorom/sógornőm nincs.
2021. jún. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Unokatestvérek között én vagyok a legkisebb. 🤷‍♀️ Igazából nem vagyunk rosszban, ha összefutunk vagy évente van 1 családi összeröffenés, beszélgetünk, de amúgy? Semmi.

Egy ideig volt akivel próbáltam a kapcsolatot tartani,de hamar leesett, hogy ez csak 1 oldalú vagy csak akkor találtak meg mikor kellett valami.


Sógornőim és sógoraim (sokan vannak) semleges. 2 velem egyidős, a többi jóval fiatalabb. Ha találkozunk akkor is csak max én érdeklődöm illemből. Túl nagy a generációs szakadék közöttünk.

2021. jún. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!