Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Csak szerintem nem így kellett...

Csak szerintem nem így kellett volna ezt rendezni?

Figyelt kérdés

Jelenleg unokatesómnál lakok és a feleségénél,ahol van 3 gyerek. Azért lakok most náluk, mert 300 km-ért utaztam, hogy egyáltalán normális állásom legyen. Mindemellett ez egy amolyan "kölcsön kenyér vissza jár alapon" történt, mert egykor unokatesóm is az édesanyám egyik házában lakhatott, miután elvégezte a középsulit és kitette otthonról a nevelőanyja, mert elvált az apjától.

Unokatesóm feleségének van 1 lánya, akit most szeretnének kicsit lefogyasztani. Emiatt elkezdett főzni diétás kajákat neki. Én munkából hazatérve nyilván nem tudtam, hogy ez a mai napi ebéd, vagy külön a lányának főzte. Unokatesómat megkérdeztem, hogy ő evett e már, mondta, hogy igen,nyugodtan vacsorázzak én is. Látta, hogy valószínűleg ebből készülök enni, és nem is foglalkozott ezzel az egésszel, pedig külön kérdeztem, hogy a tojásokat bele kell e rakni a sóskába. Mondta, hogy igen. Még is volt a vacsi, kimentem cigizni. Mikor benyitottam, a felesége elég indulatosan de kissé viszafogva beszélt unokatesómmal. Annyit értettem belőle, hogy "de ha nem fogja észrevenni, hogy melyik a gyereke kajája, az azért elég gáz!".

Gondolkoztam rajta, rájöttem, hogy az nem nekünk lett főzve,én pedig naivan beleettem. Bár senki nem mondta, hogy ne azt edd már, az külön a lánynak van. Most én érzem magam a mohónak és tapintatlannak. Ha szóltak volna, akkor nyilván megértem, hogy nem nekünk lett csinálva, de pont nem erre gondoltam egy este 8-ig tartó nap után. A felesége nem tette nekem szóvá az egészet, de nem értem, hogy akkor minek verte le az ideget unokatesómon. Ha azon múlik, még ki is fizetem nekik.



2021. jún. 16. 22:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%

Ezt még olvasni is idegesítő volt, nem tudnék így élni egy napig sem. Le kellene válni róluk.

Kaja terén legalábbis mindenképpen.

2021. jún. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
Mégis honnan kellett volna tudnod hogy abból nem ehetsz? Annyira egyszerű a megoldás, címkézzen a nő. Amit külön a lányának főz (bár eleve nem értem, miért nem tud belőle nagyobb adagot csinálni hogy mindenkinek jusson) azt címkézze fel a lány nevével, és akkor mindenki tudja hogy abból nem ehet.
2021. jún. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Már van saját albim. Néhány nap és odaköltözök. Aztán megoldom... Csak nem értem mire ez a nagy hűhó..
2021. jún. 16. 22:24
 4/17 anonim ***** válasza:
91%

Az asszonnyal nem vagy beszélő viszonyban? Odamész hozzá, megmondod neki:

"Katika sajnálom hogy megettem a gyerek kajáját, légyszíves legközelebb tegyél ki egy cetlit hogy melyikből szabad enni."

És legközelebb adjál pénzt a vásárlásba is.

2021. jún. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Kajába mindig adok havi 40et.. Egyedül azert nem kérnek pénzt, mert itt lakok még. Beszélő viszonyban vagyok vele, ezert nem is értem, hogy miért nem nekem mondta. Miért unokatesómnak ilyen indulatosan.
2021. jún. 16. 22:32
 6/17 anonim ***** válasza:
52%
Most vagy itt héderel ma mindenki, aki az unokatesónál lakik, vagy te vagy az, aki az előbb még azon nyüszögött, hogy rányitott a kiscsajra
2021. jún. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Mi van? xdd
2021. jún. 16. 22:42
 8/17 anonim ***** válasza:
89%
Egy masik kerdesre gondol.
2021. jún. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
18%
Hát én azt nem tudom, a lányának miért az anyja főz diétás kaját? Nem tud a lánya főzni? Ez inkább nagyobb baj, hogy életképtelenné neveli a lányát. Vagy ha még 12 éves, akkor ráér majd lefogyni.
2021. jún. 17. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
79%

Ekkora vihart biliben még életemben nem láttam.

És még kérdést is kiírsz róla. esküszöm irigyellek, hogy ez a semmi nulla a legnagyobb gondod.

2021. jún. 17. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!