Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Szerinted jogos a harag ?

Szerinted jogos a harag ?

Figyelt kérdés
Anyukámmal volt már egyszer kétszer vitám és csúnyát mondtam anyumnak… ezért anyum nagynénje(aki anyum anyjának nővére) és annak lánya aki anyumnak első unoka testvére megharagudtak rám és elhordtak engem mindennek! Pedig én szeretem őket. És ezzel szerintem nem bántottam meg sem a nénit se a lányát aki anyum első unoka testvére akkor ők ugyan miért haragszanak… 23f
2021. jún. 17. 10:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Ha az én rokonomról/rokonomnak mondanának csúnyát, én se lennék boldog 🙄
2021. jún. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Szép dolog a család, de ha a fiam beszólna,nem a nagynénémhez szaladnék panaszkodni.
2021. jún. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem semmi közük nincs hozzá. Az lenne jogos,ha csak anyukád haragudna.
2021. jún. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Nem a nagynénjének meg a többinek kéne haragudnia.
2021. jún. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%
Nem kellene vitánál sem elveszteni a fejed, és "csúnyát mondani"! Ettől függetlenül azért mondják, mert anyád panaszkodott és egyetértenek vele. Nem rád haragszanak, csak anyád mellett állnak, és az elmondása alapján egyoldalúan levonták a következtetést.
2021. jún. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%

CSAK anyád felől lenne jogos a harag.

Az ő nagynénjének és annak a lányának semmi köze ehhez.

2021. jún. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Katona Dius ***** válasza:
38%
Nos kérdés az is, hogy a kérdező jogosan "mondott-e csúnyát" az édesanyjának? Nem mindig a szülőnek van igaza, előfordulhat annak ellenkezője is. Illetve saját példa, anyám gyakran dührohamot kap és olyankor csak akkor veszi észre magát, ha rákiabálunk. Szóval lehet, még éppen anyukának sincs joga megsértődni, mert lehet, hogy kérdező mondott helyes dolgot, csak fáj az igazság.
2021. jún. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
70%

Mindenkivel egyetértek, de leginkább 2-essel!

Felnőtt nőről beszélünk, a férjével vagy a testvérével kéne, hogy megbeszélje, ha a gyereke viselkedésével gondja van. A nagynénjének való panaszkodás olyan, mintha még ő is gyerekként panaszkodna a felnőtteknek, hogy egy másik gyerek csúnyát mondott rá.

2021. jún. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
29%
Valószínű, hogy első alkalommal még ők is szemet hunytak. De te azt írtad, hogy egyszer-kétszer. Ez lehet több alkalom is. Ha anyád pedig az a fajta nő, aki mindent el tűr, akkor elhiszem, hogy elegük lett belőled. Anyád sem véletlenül panaszkodott nekik gondolom. Eléggé lelki sérültnek tűnik, akit a család kihasznál, így maradnak a rokonok, akivel beszélhet.
2021. jún. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
18%
Majd megbékélnek csak kell eg ykis idö míg az indulatok csillapodnak.
2021. jún. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!