Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Kényszeres hazudozó családtago...

Kényszeres hazudozó családtagot hogy kezeltétek?

Figyelt kérdés
Nekem a testvérem az, és mivel már 35 elmúlt mindenki úgy van vele, hogy ráhagyja had csinálja, de nekem ez nem megy. Akármikor mesél már nem tudom eldönteni igaz-e, és ha igen mennyire van a sztori kiszinezve a javára. Amúgy mondanám, hogy jól csinálja, de voltam már mellette mikor másnak hazudott valamit, amiről énis tudtam és a végén teljesen más sztori lett. 2 levegővétel közt mindig jön ki belőle valami kamu. Egyszerűen nem akarok így vele kapcsolatot tartani, de a család szerint akkor én vagyok a szemét, mert ő nem tehet róla. Ja tényleg nem tehet, de több év alatt megoldhatta volna bármilyen segítséggel. A legújabb heppje, hogy a gyerekéről kamuz össze mindent.
2021. jún. 27. 12:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%
Ha lehet, kerüld el. Nem érdemes szembesíteni vele, mert ez valami agybaj, elhatározásra nem múlik el. Beteg a feje.
2021. jún. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
23%
Háry Jánosnak hívnám.
2021. jún. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
16%

Nem kell vele kapcsolatot tartani és a család is menjen a fenébe, ha még őt védik. Az öcsém ugyanilyen. A legkisebb fiam 6 évesen elkezdett hazudozni, teljesen kétségbeestem, hogy olyan lesz ,mint az öcsém. Annyira megijedtem, hogy megmondtam neki, hogy (bár elveimmel ellentétes,de) a következő esetnél piszkosul elverem. Sajna meg kellett tennem. Annyira megvertem, hogy a végén mondtam neki, hogy egyrészt nem akarom kinyírni, ezért abbahagyom, másrészt piszkosul fájt már a kezem.

Másnap odajött hozzám és bocsánatot kért a hazugságok miatt. Kamaszkorában ,évekkel később , többször is megköszönte azt a nagy verést.Nem hazudott soha többet.

2021. jún. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem - bár nem vagyok benne biztos - a testvéred pszichiátriai eset.
2021. jún. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
76%
Na az is beteg ember, aki egy nagy verést önszántából megköszön.
2021. jún. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
56%
5- látszik, hogy gőződ sincs, mi ez az egész. Fizikai fájdalmaik vannak kb. ha igazat kell mondaniuk. A hazugságaik teljesen ok, indíték és értelem nélküliek. Még arról is kamuznak, ha azt kérdezed, mit ettek reggelire. Megköszönte, mert pontosan látta, hogy az öcsém (az ő nagybátyja) élete .teljesen kisiklott a notórius hazudozás miatt. Se barátai, se barátnője, mindenki hátat fordít neki végül, egyszerúen gyagyásnak tartják a parttalan hazugságok miatt. munkahelyekrők kivágják, állandó kínos szituk , család utálja, stb. Ő ettől menekült meg- a verés miatt.Sose kellett többet bántanom.
2021. jún. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
85%
Az exem is ilyen volt. Apró dolgokban is hazudozott. Thanost szavait idézve rá: neki olyan volt hazudozni, mint másoknak levegőt venni. A szomorú, hogy pl. öcsikéje asszisztál a hazugságaihoz társaságokban. Pl. most velem csinálja azt, mint a másik exével. Már a becsületsértést súrolja, igaz már akkor elkezdte, mikor együtt voltunk. A vicc, hogy ő dobott és ennek ellenére. Sajnos neki társul mellé egy nárcisztikus pszichopata személyiségzavar. Agresszív.
2021. jún. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
60%

#3 Hogy volt lelked ilyen szinten megverni a saját fiadat!?

Főleg úgy hogy mindössze 6 éves volt, megverni egy gyereket a legnagyobb gyengeség és gyávaság jelképe! Hát tört volna el a kezed, amikor megtetted! Eszméletlen, hogy milyen gáz lehetett, de ezek szerint lehet a gyereknevelési tehetséged. Ez abból látszik, hogy még a gyereked kért bocsánatot és még azt is elnézted, még megis köszönte!

2021. jún. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
46%

8

Hát hidd el, én is meg köszöntem volna, mert inkább 1x egy verés, mint az egész életem rossz legyen, mert akkora gyökér vagyok hogy csak hazudozok össze vissza és végül a kutya sem lesz rám kíváncsi.

2021. jún. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
30%

8

Muszáj volt megtennem, mert olyan lett volna , mint az öcsém. Hagytam volna, hogy tönkretegye a saját életét a hazugságaival? Sejtelmed sincs erről az egészről.

Az , hogy megköszönte, az csak annyit jelent, hogy felfogta, és megértette, hogy mitől menekült meg.

2021. jún. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!