Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit csináljak, hogy ne tapadjo...

Mit csináljak, hogy ne tapadjon rám ennyire az unokatestvérem?

Figyelt kérdés
Egyre jobban idegesít az unokatestvérem. Régen sosem hagyott békén mindennap többször írkált, hogy találkozzunk még akkor is ha aznap már találkoztunk több órát. Szülinapomkor lejött velem a baráti társaságomba azóta jóba lett velük és állandóan megy velük, még inni is pedig 14 éves. A baráti társaságomból a legjobb barátaim már nem járnak mert mondtam, hogy kellemetlen, hogy 14 éves létére oda jár inni és engem éget le. Azóta én sem tudok a saját haverjaimmal járni, mert még oda is tapad rám. Mit mondjak neki, hogy megértse?!??

2021. jún. 30. 21:09
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Szólj a szüleinek h.iszik a 14 éves gyerek. Garantáltan megutál és messze elkerül.
2021. jún. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem utál meg. Bármit csinálok. Elmondtam, hogy cigizik, iszik. Szüleit nem érdekelte.
2021. jún. 30. 21:17
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Valszeg nincsenek más barátai, de ha le akarod rázni végleg akkor egyszerűen mondd meg neki az igazságot hogy nem akarod tartani vele a kapcsolatot. Viszont 10 év múlva jó szarul fogod érezni magad amikor visszaemlékszel erre.
2021. jún. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nincsennek tényleg más barátai. De nekem nagyon kellemetlen, hogy többet iszik, mint én gyerek létére.
2021. jún. 30. 21:25
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Megmondod nem érsz rá, pont.
2021. jún. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Írtam. Utána írkál, hogy ő unatkozik, meg majd, ha ráérek akkor találkozzunk.
2021. jún. 30. 21:31
 7/10 anonim ***** válasza:
87%
Akkor talán nem kéne neki állandóan igen-t mondani mindenre.
2021. jún. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy igent mondok? :D két hétig próbáltam lerázni, nem találkoztunk. Mindennap írt. Elmondtam, hogy beszélhetünk és találkozhatunk, de nem iszik meg cigizik, mert engem is kellemetlen helyzetbe hoz. De ugyan úgy elment inni.
2021. jún. 30. 21:37
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Rövid életű lesz szegény kisgyerek.
2021. jún. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 kovpet ***** válasza:
88%

"Elmondtam, hogy beszélhetünk és találkozhatunk, de"


Erre mondták, hogy nem kellene igent mondani... visszaírni se muszáj ám 2 percen belül, lehet azt 2 nap múlva is. Meg tiltani is lehet.

2021. júl. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!