Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mire célzott erre a nénikém?

Mire célzott erre a nénikém?

Figyelt kérdés

Tegnap meglátogattuk a dédi mamámat és régi fényképeket mutogatott a családnak. Előkerült egy babakép és a nagybátyám volt rajta, anyaszült meztelenül. A képet látván ezt kérdezte a nénikém: Nahát, drágám, hány éves voltál ezen a képen, 18?

Eléggé megfagyott a levegő és felnevetett a másik nagybácsim.

Nem értettem a célzást, mire utalhatott?



2021. júl. 5. 08:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%

Nem hiszem hogy a farka méretével viccelődött, az nagyon beteg lenne családon belül.

Nem kölyökképű a nagybátyád? Ezt tudom elképzelni hogy még ma is nagyon fiatalnak tűnik, és ez volt a poén tárgya hogy ha most ennyi idősen így néz ki, akkor amikor 18 volt akkor biztos kisbabának nézett ki.

2021. júl. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%
?iert nem kerded meg mikent ertette:
2021. júl. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem lehet csak belsős poén volt arra hogy a nagybácsi sokáig gyereknek nézett ki.
2021. júl. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonymousreview60 ***** válasza:
96%

A legvalószínűbb, hogy a fotón látható nagybátyád nagyon sokáig kölyökképű volt, és később 10-15 évet is letagadhatott.

A farkam méretével való viccelődés roppant valószínűtlen. De legközelebb nyugodtan kérdezd meg, mert 1. kiderül az ok és megtudsz valami belső családi infót, poént, és 2. ha tényleg a farka mérete volt a poén tárgya, akkor tudni fogod, hogy jó lesz a poénkodókkal vigyázni.

2021. júl. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Vszeg mert kölyökképű.


Volt 30 éves haverom, aki jó esetben 18-nak nézett ki :D

2021. júl. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem is csak arra, hogy sokáig gyerekfeje volt, ennyi.

Amúgy meg, csak nekem fura, hogy miért vannak a családi albumban csecsemőnél nagyobb korú családtagokról meztelen képek?

2021. júl. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
86%
Egy tini fantáziája és egy 80+néni fantáziája nem ugyanaz. Ő valószínű teljesen másra gondolt mint ti.
2021. júl. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
93%
Nekem rögtön az jutott eszembe, hogy a nagybátyád kövér/nagydarab volt gyerekként, és erre utalt nagynénéd. Hogy akkora babaként, mint más 18 évesen.
2021. júl. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Leírtam, hogy egy babakép volt, kb. egy éves lehetett akkor a nagybácsim, most 35. Lehet én írtam valamit rosszul, de elég egyértelmű volt tegnap, hogy egy egy éves baba nem néz ki 18 évesnek. Megkérdezni tőle nem mertem.

Szóval: egy pucér kisbaba volt a képen (nagybátyám babaként), nem egy kamasz.

Nem volt kövér sohasem, de valóban fiatalabbnak néz ki a korához képest (kb. tíz évvel). Valószínű erre utalhatott.

2021. júl. 5. 10:31
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűbb lett volna megkérdezni tőle.
2021. júl. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!