KezdƑoldal » CsalĂĄdi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Tudom hogy undorito vagyok,...

Tudom hogy undorito vagyok, de most mit csinaljak?

Figyelt kérdés
szval az egyik uncsim egy kicsit bejon....🙄es ez nagyon rossz mert tudom h undorito h a rokonom tetszikxdd🙄meg hat igy eselytelen es nem tudok mit tenni, nagyon tetszik
2021. jĂșl. 9. 23:15
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** vĂĄlasza:
100%
De ember, te ezt komolyan gondolod, amit Ă­rsz? Nem a jogrendrƑl van szĂł Ă©s nem arrĂłl, hogy legĂĄlis-e, teljesen mindegy, hogy JOGILAG okĂ© (elĂ©g szomorĂș), hanem arrĂłl, hogy normĂĄlis ember nem dug a közeli rokonĂĄval, mert ahhoz mentĂĄlisan elĂ©g alja ĂĄllapotban kell lenni. ElsƑ unokatestvĂ©reddel ugyanaz a nagyszĂŒlƑ, nem zavar? A nagynĂ©nĂ©d/nagybĂĄtyĂĄd gyereke, akire ĂĄltalĂĄnos esetben mĂ©g hasonlĂ­t is az ember! Szerinted ez Ă­gy normĂĄlis, gusztusos, követendƑ? Mert ha nem, akkor mi a fenĂ©Ă©rt linkelgeted ide a törvĂ©nyeket?
2021. jĂșl. 10. 21:54
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 32/42 Micimacko67 ***** vĂĄlasza:
20%

#31, nem erƑssĂ©ged az Ă©rtƑ olvasĂĄs..

Hol Ă­rtam Ă©n bĂĄrhol is, hogy ez követendƑ, etikus, stb...?

IdĂ©zz egyetlen ilyen mondatot is tƑlem!

AzĂ©rt linkeltem ide ezeket a törvĂ©nyeket, hogy a hozzĂĄd hasonlĂł szemellenzƑsöknek is legyen nĂ©mi ismeretĂŒk...

AttĂłl, hogy te max 1 bitben tudsz gondolkodni, azĂ©rt a vilĂĄg ettƑl bonyolultabb Ă©s összetettebb...

AmĂșgy meg igazad van, nektek az egyszerƱbb, mert "Boldogok a lelki szegĂ©nyek"...

2021. jĂșl. 11. 10:40
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 33/42 anonim ***** vĂĄlasza:
49%
Én akkor rĂĄkĂ©rdezek: Kedves 32-es, szerinted jĂł Ă©s tĂĄmogatandĂł az elsƑfokĂș unokatestvĂ©reinkre szexuĂĄlis Ă©s/vagy romantikus vĂĄggyal gondolni? NormĂĄlis? ÖrĂŒlnĂ©l, ha a sajĂĄt gyermeked Ă©s a tesĂłd gyermekĂ©vel Ă­gy alakulna?
2021. jĂșl. 11. 13:20
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 34/42 Micimacko67 ***** vĂĄlasza:
40%

RĂĄkerdezhetsz...

Kapsz is vĂĄlaszt...

Nem szeretném ha ez történne...de erre egyébként erre kevés az eséky egyéb okok miatt...


Én is kĂ©rdeznĂ©k...

Hol olvastĂĄl tƑlem olyat, hogy Ă©n tĂĄmogatom ezt?

Légy szíves idézd szószerint!

2021. jĂșl. 11. 13:39
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 35/42 anonim ***** vĂĄlasza:
49%
Sehol :) KĂ©t emberrel beszĂ©lgetsz, Ă©n pedig a mĂĄsik vagyok. KonkrĂ©tan a 9, 12, 24, 26, 30, 33 Ă©s most a 35. (KĂ©sƑbb ez vĂĄltozhat a törlĂ©sek fĂŒggvĂ©nyĂ©ben.)
2021. jĂșl. 11. 14:06
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 36/42 anonim ***** vĂĄlasza:
74%
33. TalĂĄlkozol valakivel, Ă©s egymĂĄsba szerettek. PĂĄr nap mĂșlva Ășgy döntötök, hogy összejöttök, hiszen nagyon boldogok vagytok egyĂŒtt. MĂĄsnap kiderĂŒl, hogy unokatestvĂ©rek vagytok, csak nem tudtatok rĂłla. OtthagynĂĄd?
2021. jĂșl. 12. 00:23
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 37/42 anonim ***** vĂĄlasza:
61%

Mint a szél. Gyerekben gondolkodtam mióta élek.


Te nem? És ha Ă©des testvĂ©r?

2021. jĂșl. 12. 05:25
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 38/42 anonim ***** vĂĄlasza:
51%

"TalĂĄlkozol valakivel, Ă©s egymĂĄsba szerettek. PĂĄr nap mĂșlva Ășgy döntötök, hogy összejöttök, hiszen nagyon boldogok vagytok egyĂŒtt. MĂĄsnap kiderĂŒl, hogy unokatestvĂ©rek vagytok, csak nem tudtatok rĂłla. OtthagynĂĄd?"


Itt most nem ez volt a kĂ©rdĂ©s, hanem hogy a KĂ©rdezƑ konkrĂ©tan az unokatesĂłjĂĄval akar kavarni. AmĂșgy nem tudom, hogy törtĂ©nhetne meg ilyen, hogy "egymĂĄsba szerettek Ă©s kiderĂŒl, a rokonod", ez kb csak a kisebbsĂ©gnĂ©l fordulhatna elƑ, normĂĄlis csalĂĄdban sztem mindenki tisztĂĄban van a rokonaival:D

2021. jĂșl. 12. 12:24
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 39/42 Micimacko67 ***** vĂĄlasza:
100%

#38, mesélek neked egy szerinted nem "normålis" csalådról...

AnyukĂĄm anyjĂĄĂ©k (az Ă©n nagymamĂĄm) 13-an voltak testvĂ©rek (egyszerƱ parasztcsalĂĄd). A testvĂ©rek egy rĂ©sze mĂĄs, tĂĄvolabbi telepĂŒlĂ©sre ment fĂ©rjhez. Emiatt anyukĂĄmnak vannak olyan unokatestvĂ©rei (nekem mĂĄsodunokatestvĂ©reim) akiket soha nem lĂĄttunk...

Akkor mi normĂĄlisak vagyunk vagy nem?

2021. jĂșl. 12. 12:53
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 40/42 anonim ***** vĂĄlasza:
100%

39: nem sikerĂŒlt megĂ©rteni a 38-as mondandĂłjĂĄt...???


Pont arról írt, hogy mikor valaki TUDJA, hogy unokatesó, mégis råmozdul!!!!

2021. jĂșl. 12. 12:54
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabålyzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beållítåsok | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenƑ anyagok nem minƑsĂŒlnek szerkesztƑi tartalomnak, elƑzetes ellenƑrzĂ©sen nem esnek ĂĄt, az ĂŒzemeltetƑ vĂ©lemĂ©nyĂ©t nem tĂŒkrözik.
Ha kifogĂĄssal szeretne Ă©lni valamely tartalommal kapcsolatban, kĂ©rjĂŒk jelezze e-mailes elĂ©rhetƑsĂ©gĂŒnkön!